Magda Gessler nie wytrzymała. Opowiedziała o poprawianiu urody. „Koniec z fałszem”. Co stało się z jej ustami? Wyznała smutną prawdę

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler poczuła, że ma dość krytyki ze strony internautów. Gwiazda w końcu odniosła się do poprawiania urody. Co stało się z jej ustami? Przekazała smutną prawdę. 

Maga Gessler dzięki programowi Kuchenne rewolucje, stała się jedną z największych gwiazd stacji TVN. Restauratorka chętnie dzieli się z bohaterami show wiedzą i doświadczeniem z zakresu prowadzenia własnego biznesu kulinarnego. Zgłaszają się do niej właściciele, którzy stoją już na krawędzi i rozważają zamknięcie interesu. Jej pomoc jest ich ostatnią deską ratunku. W większości okazuje się bezcenną wiedzą i ratuje lokale od upadku.

Gessler nie tylko wprowadza nowe menu i podpowiada, jak skutecznie prowadzić biznes, ale też odmienia wnętrza. Po ponad dekadzie od czasu, gdy format jest na antenie, gwiazda w końcu zdradziła, kto finansuje remonty odwiedzanych przez nią lokali.

Właścicielka warszawskiej restauracji U Fukiera wspaniale też ułożyła swoje życie prywatne. Od wielu lat jest szczęśliwa u boku Waldemara Kozerawskiego. Ma dwoje dorosłych dzieci: Tadeusza i Larę. Doczekała się też wnuczki Neny, a już niedługo na świat przyjdzie jej wnuk.

Magda Gessler odpowiedziała na krytykę poprawiania urody

Magda złapała doskonały kontakt z fanami, a widzowie tłumnie zasiadają przed telewizorami, by zobaczyć ją na ekranie. Z zaciekawieniem śledzą też jej życie prywatne. Niestety jako osoba publiczna spotyka się też z krytyką, nawet tą oceniającą wygląd.

Restauratorka po serii przytyków dotyczących jej ust w końcu nie wytrzymała i postanowiła zabrać głos na temat poprawiania urody. Gwiazda przyznała, że przeszła paraliż nerwu, dlatego jej wargi nie wyglądają idealnie, co stało się w ostatnim czasie tematem internetowej dyskusji pod jednym z jej zdjęć.

Kolejny raz muszę się odnieść. Koniec z fałszem i atakami na mnie. Coś banalnego, co nie powinno być w ogóle tematem dyskusji – jest. Hejterzy teraz uśmiechają się od ucha do ucha! Moje usta. A dla Was – dziubek ,, krzywe, za blade, za czerwone!.. za duże, nie symetryczne, zrobione.., za małe, ciagle nie zaakceptowane!!! Czytam wasze komentarze pod ostatnim zdjęciem. Nie wierze. Apeluje!! Kto chce hejtowac – DO WIDZENIA!
Usta są moje, przeszłam paraliż nerwu.. wasze okrucieństwo boli :((

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Magda przyznała też, że zamierza przyzwyczaić hejterów do swoich ust, dlatego będzie ich na Instagramie jeszcze więcej.  Długo też nie musiała czekać na komentarze. Przyjaciele z show-biznesu, a także prawdziwi fani bili jej brawo za odwagę i to, że utarła nosa krytykantom.


Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler. DDTVN

Magda Gessler. DDTVN

Komentarze

 • Iwona M pisze:

  Pani Magdo, dla mnie zawsze poza moją Matula, jest Pani najpiękniejsza. Pozdrawiam serdecznie i życzę Samych Serdeczności w Dniu Mamy 🥰

 • Gość jak gość pisze:

  Wystarczy porównać całość w powtórkach jej rewolucji kuchennych,to dopiero widać rewolucje na głowie i na twarzy,po co to sciemniac,cos sie nie udało przy majstrowaniu z uroda,a i takie spostrzeżenie czy cala Polska ma żreć pod smak tej jednej osoby,bo każdy ma chyba inne kubki smakowe,jest to zenujace

 • Gość ZM pisze:

  Najgorsze jest to że sama nie widzi jaka jest żałosna w tym jej pożal się Boże stylu. Mogłaby wyglądać normalnie gdyby miała olej w głowie

 • Gość ASIA pisze:

  Bardzo Pania lubie.Jest Pani kolorowym ptakiem,a takiego szare ptaszki nie lubia.Pozdrawiam serdecznie i prosze nie czytac komentarzy ludzi z mega kompleksami.Buziak

  • Gość pisze:

   Na pewno nie rajskim , stare rozdarte PUDŁO , a o tym paraliżu tego nerwu prdli już jakiś czas i wszystko to nieprawda. Powinna dać sobie siana z tym ubieraniem się jak ,,kolorowy ptak ” bo wygląda jak klown z cyrku albo durnowata papuga.

 • Gość pisze:

  Patrzeć na to nie można ,szkoda że takie lampucery nie potrafią starzeć się z godnością ,a najgorsze jest to ,że wszystko wystawią na sprzedaż chore z pazerności.Dosyc już jej i koleżanek typu rozmajdana , Wieniawa Lipińska ,świat jest piękny szkoda , tylko ludzie

 • Gość gaga pisze:

  A nawet jakby ,to co?

 • Gość pisze:

  Te wlosy, dodają jej 20kg

 • Gośćdanusia pisze:

  Botoks źle zrobiony i tyle. Kobieto wyluzuj bo jesteś beznadziejna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×