Szukaj

Magda Gessler na zdjęciu z tatą. Już wiemy po kim ma takie wspaniałe włosy

Magda Gessler pokazała tatę

Magda Gessler pokazała tatę

Magda Gessler opublikowała zdjęcie z domowego archiwum. Widzimy na nim przyszłą restauratorkę w objęciach taty, Mirosława Ikonowicza. Już wiadomo, po kim odziedziczyła włosy.

Magda Gessler jest obecnie jedna z najjaśniej święcących gwiazd TVN, bez której widzowie nie wyobrażają sobie ramówki stacji. Od lat prowadzi Kuchenne rewolucje, dzięki którym zmieniło się oblicze gastronomii w Polsce.

Mimo napiętego grafiku przygotowała dla swoich sympatyków niespodziankę i napisała autobiografię, czym pochwaliła się na Instagramie. Z pomocą Dominika Linowskiego stworzyła publikację, w której zdradzi nieznane dotąd fakty ze swojego życia. Premierę zaplanowano na 16 czerwca.

Zobacz też: Gessler wydała autobiografię. Mamy pierwsze fragmenty. Już sama okładka zachęca do lektury

Na profilu restauratorki na Instagramie pojawiają się posty, które zachęcają do zapoznania się z książką. Do sieci trafiły już także pierwsze fragmenty jej historii. Między innymi ten, w którym gwiazda wyznaje, że nie ma w zwyczaju załamywania rąk. Problemy jej nie łamią, a mobilizują do działania.

(…) Nigdy jednak nie miałam w zwyczaju załamywać się i biadolić, trudności tylko mobilizowały mnie do działania, problemy sprawiały, że chciałam udowodnić całemu światu i sobie samej, że nie ze mną takie numery – czytamy.

Magda Gessler jest niewątpliwie jedną z najbardziej charakterystycznych i charakternych postaci polskiego show-biznesu. Trudno już sobie dziś wyobrazić go bez jej burzy loków i sopranu, którym daje wyraz emocjom podczas Kuchennych rewolucji.

Magda Gessler pokazała tatę

Na profilu Magdy Gessler pojawiło się zdjęcie z domowego archiwum, które powstało w Komorowie. Gwiazda ma na nim zapewne kilka miesięcy i uśmiecha się do obiektywu bezpieczna w ramionach swojego taty.

Mirosław Ikonowicz był przystojnym mężczyzną. Charakteryzowała go bujna czupryna, a więc już nie ma wątpliwości, po kim Magda odziedziczyła swoja burzę loków.

Komorów..,na rękach u kochanego TATY,, Mirosława Ikonowicza Ksiazka „Magda” juz na www.gesslermagda.pl #magda #ksiazkamagda #magdagessler napiszcie czy nie przypominam wam. #nenagesskerszelag. Ociupinkę ??? #mg #miroslawikonowicz – napisała.

Internauci są oczarowani zdjęciem.

  • Cudowna pamiątka!
  • Tata jaki przystojniak.
  • Podobna jest pani bardzo do swojego taty.
  • Bardzo przystojny Tata.
  • No no już loczek na główce zwiastował burzę.
  • Mała Magda już wyglądała jakby chciała powiedzieć „Co to jest za żółty proszek! Ja w życiu takiego syfu nie widziałam! To nawet nie jest do chrzanu to jest do d..y!”. Z tym się trzeba chyba urodzić.

Niektórzy fani Magdy Gessler uważają także, że Lara jest niesamowicie podobna do dziadka. Jak myślicie?


Magda Gessler pokazała tatę

Magda Gessler pokazała tatę

Magda Gessler wydaje autobiografię

Magda Gessler wydaje autobiografię

Jak w latach 90. wyglądała Magda Gessler?

Jak w latach 90. wyglądała Magda Gessler?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×