Było słodkie zdjęcie z wnuczką, teraz jest jeszcze słodsze z wnukiem. Magda Gessler chwali się pierwszym spotkaniem z Bernardem. „Zakochana Babcia”

Magda Gessler z wnukiem

Magda Gessler z wnukiem

Magda Gessler pochwaliła się pierwszym zdjęciem z wnukiem. Słodka fotografia od razu podbiła serca jej fanów na Instagramie.

Lara Gessler jesienią ubiegłego roku urodziła pierwsze dziecko. Dokładnie 20 października na świat przyszła jej córka Nena, która zdominowała całe życie rodziców, jak również babci – Magdy Gessler, która nie kryła swojej wielkiej radości z posiadania pierwszej wnuczki. Wówczas świeżo upieczona mama zdradziła, jak słynna restauratorka sprawuje się w nowej roli:

Mama nie jest osobą, która daje milion rad. Wie, że działam na podstawie instynktu i bardzo to szanuje. Szanuje to, że to moje macierzyństwo, co mi się bardzo podoba. Patrzy i kibicuje z takim jakimś rozrzewnieniem, który jest dla mnie zaskakujący i miły. To nie jest „wujek dobra rada”. Nie próbuje być mądrzejsza ode mnie, szanuje moje uczucia i moją intuicję – mówiła Lara Gessler Plejadzie.

I dodała, jaką dokładnie jest babcią:

Szaloną. Myślę, że będzie tylko coraz bardziej bajkowa, kiedy Nena będzie starsza i będzie mogła korzystać z magii, którą ona roztacza i na to się bardzo cieszę. Wiem, że będzie tylko ciekawiej.

Tymczasem do rodziny dołączyło kolejne dziecko. Lara kilka dni temu rodziła synka. Magda Gessler właśnie pochwaliła się pierwszym zdjęciem z wnukiem.

Magda Gessler na pierwszym zdjęciu z wnukiem

Magda Gessler to jedna z najmocniejszych osobowości polskiego show-biznesu. Lata temu związała się z branżą restauratorską, ale powszechną rozpoznawalność przyniósł jej format Kuchenne rewolucje, w którym pomaga właścicielom restauracji stanąć na nogi. Widzowie pokochali ją w nim za charyzmę i bezkompromisowe rozwiązywanie problemów lokali.

Zupełnie inna jest jako babcia, co widać na zdjęciach z Neną. Jest czuła i niewyobrażalnie dumna z wnuczki. Teraz do rodziny dołączył malutki Bernard. Gessler właśnie pokazała, jak poznała młodsze dziecko Lary.

Jedno spojrzenie.…:::miłość od pierwszego wejrzenia….wnuczek
Zakochana Babcia 🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹💋#wnuczek #milosc #babcia #szczescie #kocham – napisała zachwycona.

Zdjęcie Magdy Gessler z miłością wpatrzonej we wnuczka niezwykle spodobało się jej fanom, którzy pospieszyli z gratulacjami.

 


Magda Gessler z wnukiem

Magda Gessler z wnukiem

Magda Gessler -Bal Fundacji TVN 2022

Magda Gessler -Bal Fundacji TVN 2022

Magda Gessler z wnuczką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×