Magda Gessler ucztuje z dziećmi i ich partnerami. Fani gratulują kolejnej ciąży w rodzinie

Magda Gessler z rodziną

Magda Gessler z rodziną

Magda Gessler na Instagramie opublikowała wideo, na którym pokazała najbliższe sobie osoby. Ucztuje razem z dziećmi i ich partnerami. Okazja szczególna. Co powiedziała?

Magda Gessler od ponad 10 lat inspiruje do zmian w Kuchennych rewolucjach. Pomaga właścicielom podupadających lokali ponownie zaistnieć na rynku. Nagrywania nowych odcinków programu nie przerwała nawet w czasie pandemii koronawirusa. Gdy lokale mogły jedynie serwować dania na wynos, starała się znajdować takie rozwiązania, które pomagały właścicielom utrzymać biznes:

Gessler nie boi się także kontrowersji, a jej poglądy są bardzo wyraziste i nie waha się ich wyrażać głośno. Niedawno wypowiedziała się na temat działalności branży gastronomicznej podczas zbliżającej się według specjalistów tzw. czwartej fali pandemii. W jej ocenie wówczas wstęp do lokali gastronomicznych będą miały jedynie osoby zaszczepione. Podziela w tej kwestii zdanie Krystyny Jandy, o czym pisaliśmy tutaj.

Wydała autobiografię, w której ujawniła skrywane dotąd sekrety ze swojego życia. Nie jest także tajemnicą, jak ważna jest dla niej rodzina. Celebruje każdy moment z dziećmi — Tadeuszem Müllerem i Larą Gessler. Nad życie kocha też swoją jedyną do tej pory wnuczkę, Nenę.

Magda Gessler ucztuje z dziećmi i ich partnerami

Magda Gessler ma ponad milion obserwujących na Instagramie. To z nimi dzieli się swoimi smutkami i radościami. W niedzielę pokazała wideo, na którym ucztuje z Larą i Piotrem Szelągiem oraz Tadeuszem i jego partnerką, Małgorzatą Downar.

Okazuje się, że okazja nie jest byle jaka, bo gwiazda pochwaliła się, że celebrują jej sukces.

I to jest nagroda, za moją dzisiejszą nagrodę. Być w takim towarzystwie i z taką miłością. Mam i dzieci. Kocham was bardzo – mówi Magda na wideo.

Pochwaliła się także kwiatami, które dostała — ukochanymi piwoniami i pachnącym groszkiem.

Rodzinne wideo niezwykle przypadło do gustu fanom Gessler.

  • Rodzina zawsze powinna być razem Pani Madziu uwielbiam Panią !
  • Milo was widziec razem!!! W rodzinie tkwi sila!!! Kocham was!!
  • Tak trzymać i basta.
  • Wspaniała rodzina – piszą internauci.

Bystre oko niektórych użytkowników sieci zauważyło także, że partnerka Tadeusza Müllera, jest nieco zaokrąglona i gratulują synowi restauratorki powiększenia rodziny. Magda Gessler po raz kolejny pokazała, jak należy celebrować życie i pielęgnować więzi rodzinne.


Magda Gessler z rodziną

Magda Gessler z rodziną

Magda Gessler z rodziną

Magda Gessler z rodziną

Magda Gessler z rodziną

Magda Gessler z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×