Szukaj

To już naprawdę koniec? Magda Gessler ma przykre wieści dla swoich fanów!

Magda Gessler straciła parówki

Koniec z parówkami od Magdy Gessler

Magda Gessler to bez wątpienia najpopularniejsza gwiazda TVN. Słynna restauratorka i guru w kwestiach smaku, przez lata wypracowała sobie żelazną pozycję na rynku – nie tylko kulinarnym. MasterChefKuchenne Rewolucje z jej udziałem biją rekordy oglądalności, a na social mediach Magdy nie trudno o wiernych fanów. Widzowie naprawdę ją uwielbiają i raczej nie będą zachwyceni tymi nowinami.

Okazuje się, że jeden z projektów Magdy niestety odejdzie w niepamięć. Nie chodzi oczywiście o jej kulinarne show, czy o którąś z wypieszczonych restauracji, ale o… parówki. Fani byli wniebowzięci gdy ukazały się na rynku, bo wszystko, co sygnowane nazwiskiem Gessler kojarzy się z doskonałą jakością i smakiem. Tymczasem jeden z tabloidów sugeruje, że wcale tak nie było i dlatego sprzedaż drastycznie spadła:

Jej produkty były za drogie i szybko znudziły się ludziom. Magdzie ten biznes przestał się opłacać i w końcu straciła sponsora. Produkty się nie sprzedawały i się psuły, bo w sumie nie różniły się od tańszej konkurencji – opowiada informator Faktu

Jak podaje gazeta, Gessler postanowiła zamknąć tę część swojego biznesu i wycofać się ze sprzedaży produktów pod własnym nazwiskiem. Miejmy nadzieję, że to jednak tylko plotka!

Gwiazdy powitały lato z Martini i Dawidem Wolińskim: Lara Gessler, Kasia Wołejnio, Natalia Janoszek

Wkręcili Annę Lewandowską w biznes z Gesslerami! Tylko u nas oficjalny komentarz trenerki

Gwiazdy na zawodach w skokach konnych CSIO 5* w Sopocie: Martyna Wojciechowska, Katarzyna Sokołowska, Lara Gessler, Karolina Ferenstein-Kraśko


Magda Gessler i Taduesz Muller w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler i Taduesz Muller w Dzień Dobry TVN

Aga Pou i Magda Gessler

Aga Pou i Magda Gessler

Magda Gessler, projekt i wykonanie Aga Pou

Magda Gessler, projekt i wykonanie Aga Pou

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×