Wpadka Gessler w „Kuchennych rewolucjach”. TVN tego nie pokaże, ale jest nagranie z telefonu [WIDEO]

Magda Gessler, wpadka w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler, wpadka w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler na Instagramie pokazała fragment Kuchennych rewolucji, jakiego nie zobaczycie w TVN. Tylko ona mogła sobie pozwolić na taką publikację.

Magda Gessler od wielu już lat niestrudzenie podróżuje po Polsce i zmienia polską gastronomię. Ponad dekadę temu pojawiła się na antenie TVN i rozkochała w sobie widzów. Temperament, bezkompromisowość i cięty język spowodowały, że nie można przejść obok niej obojętnie. Jedni ją uwielbiają, inni przeciwnie, ale niezaprzeczalnie jest jedną z największych gwiazd stacji i nie można jej odmówić zasług dla lokali i ich klientów w naszym kraju.

Gessler znana jest też z tego, że nie unika kontrowersji, a o kilku z jej rewolucji można by pisać elaboraty. Tak jak wówczas, gdy jednej z kucharek udało się zepsuć flaki z przepisu gwiazdy.

Zobacz: Podstępna kucharka podała Gessler fatalne danie z jej przepisu. Gwiazda nie miała litości. Takiej miazgi w tym sezonie jeszcze nie było

Tak samo chętnie, jak oglądają program, jej fani śledzą social media restauratorki. Tym razem Magda pokazała fragment programu, którego nie zobaczycie w TVN. To jej zabawna wpadka.

Magda Gessler pokazała niewyemitowany fragment kuchennych rewolucji

Widzieliśmy już próbującego poddusić Magdę Gessler, oczywiście z miłości, uczestnika programu, a niejednokrotnie takich, którzy niezamierzenie chcieli ją podtruć fatalnej jakości jedzeniem. To wszystko na naszych oczach w Kuchennych rewolucjach. Są jednak takie momenty, których w TVN nie zobaczymy.

Niezawodna gwiazda stacji postanowiła podzielić się ze swoimi fanami niewyemitowanym fragmentem show z odcinka nagrywanego do kolejnego sezonu, który zostanie wyemitowany na jesieni. Wideo opatrzyła wszystko mówiącym opisem:

Każdemu zdarza się pomyslić [zachowano pisownię oryginalną].

Widzimy na nim Gessler, jak podchodzi do kamery, żeby skomentować rewolucję, której dokonała:

Pachnie pyszną polską grillowaną kiełbasą – mówi gwiazda.

Następnie zacina się i kwituje sytuację krótkim, acz dosadnym słowem, którego nie zacytujemy. Zobaczcie filmik.

Internauci są bardzo rozbawieni szczerym postem Magdy Gessler.

 • I za to cię lubię.
 • Niezła pointa.
 • Pani Madziu uwielbiamy panią.
 • No boska!
 • Czemu nie słynne głośne i operowe „kur*aaaa”?

Dystansu Gessler nie można odmówić. Mało kto zdecydowałby się opublikować nagranie swojej wpadki.


Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bezszczelna

 • Gość pisze:

  Zgadzam się….ale 3x sprawdzałam, gdzie ta wpadka…..

 • Gość pisze:

  Polecam profil na fb,- cała prawda o Magdzie G.

 • Gość pisze:

  Dla mnie mogłaby nie istnieć, wstrętna baba, której poprzewracało się w głowie z rozwianymi kłakami kiedy pracuje w kuchni (a innym zwraca uwagę), jej chamskie zachowanie, odnoszenie się do właścicieli restauracji, rzucanie garami z jedzeniem w ludzi jest nie do przyjęcia. Rozumiem, że to show, ale wszystko ma swoje granice. Poza tym byłam 2 razy w jej restauracjach i było niesmacznie i pioruńsko drogo. Jakość nie idzie w parze z ceną. No i większość restauracji po jej rewolucjach niestety padła, więc nie piszcie, że ratuje restauracje w Polsce bo to nieprawda, no ale jak ktoś uważa się za wszystko wiedzącą i poprawia kucharzy z Indii, Chin czy Gruzji to takie są efekty. Ona nie jest kucharką i nie ma pojęcia o dobrym gotowaniu, wszystko robi na pokaz no i ta jej niby wpadka, to nie wpadka tylko ona tak się odzywa na codzień, jest strasznie wulgarne, wstyd

 • Joł JOł pisze:

  Hej HEj

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×