Szukaj

Magda Gessler już zaczęła świętować Walentynki! Pokazała piękne zdjęcie z ukochanym

Magda Gessler walentynki

Magda Gessler świętuje Walentynki

Magda Gessler rozpoczęła już świętowanie Walentynek. Gwiazda Kuchennych Rewolucji pochwaliła się zdjęciem ze swoim ukochanym Waldemarem, przypominając fanom, że zbliża się święto zakochanych. Jakie zdjęcie pokazała? Gdzie przebywają? 

Do Walentynek, czyli najbardziej wypełnionego miłością święta w roku, zostały już tylko niecałe dwa dni. Z każdej sklepowej witryny patrzą na nas czerwone serduszka, pluszowe misie, czekoladki, seksowna bielizna i promocje na kwiaty „dla tej jedynej”. Choć komercja nie jest tak rozbuchana jak przed Bożym Narodzeniem, naprawdę trudno zapomnieć, że święto zakochanych już tuż tuż. Magda Gessler postanowiła jednak na wszelki wypadek przypomnieć o nim swoim fanom. W jaki sposób?

Gwiazda opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym Waldemarem. Wygląda na to, że para odpoczywa od zgiełku miasta w górach – przynajmniej to właśnie sugeruje tło. Nie byłoby to zresztą zaskoczeniem, bo powszechnie wiadomo, ze Magda kocha polskie góry i górskie smaki. Fani w komentarzach z kolei nie ukrywali, że niesamowicie lubią tak prywatne zdjęcia gwiazdy. Nie zabrakło komplementów i pytań o to, jakie potrawy najlepiej przygotować by zachwycić swojego ukochaną lub ukochanego. Nie zabrakło też zwyczajowych zachwytów – wszystkim bardzo podoba się to, jak pięknie Gessler wygląda u boku partnera.

Oni już zaczęli świętować Walentynki, a wy? Jakie plany na ten rok?

Nie dacie wiary! Szczuplutka jak igiełka Magda Gessler szaleje na 18-tych urodzinach gwiazdy TVN! Zdjęcie sprzed 25 lat robi furorę w sieci!

Tadeusz Muller zdradza kulisy show „Starsza Pani musi fiknąć”. Jakie atrakcje zafundował Magdzie Gessler?

Juz wiadomo kim jest nowy chłopak Lary Gessler! To były mąż uwielbianej przez widzów serialowej aktorki!


Magda Gessler świętuje Walentynki z ukochanym

Magda Gessler świętuje Walentynki z ukochanym

Magda Gessler w nowej fryzurze

Magda Gessler w nowej fryzurze

scena z: Magda Gessler, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Magda Gessler, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×