Szukaj

Rozwścieczona Magda Gessler zrównała tabloidy z ziemią! Nawet w „Kuchennych Rewolucjach” nie była nigdy tak ostra!

Magda Gessler rodzina

Magda Gessler rodzina

Magda Gessler dementuje plotki o konflikcie w rodzinie

O tym, że Magda Gessler na antenie potrafi być bardzo intensywna, wiedzą wszyscy fani Kuchennych Rewolucji. Prywatnie jest jednak niezwykle miłą i sympatyczną osobą, a fani uwielbiają ją za poczucie humoru i dystans do siebie. Niestety, od czasu do czasu nawet ona pada ofiarą tabloidów. Zwykle nie reaguje, tym razem jednak nie wytrzymała. Wszystko dlatego, że jeden z brukowców postanowił zaatakować jej rodzinę.

Artykuł mówił o tym, że Lara Gessler jest zazdrosna o brata, Tadeusza Mullera, a w rodzinie narasta konflikt. Magda postanowiła ostro zdementować plotki:

Apeluje!!! Odnosnoe klamstw ktore pojawiaja sie w mediach… Jak widac kazdy w naszej rodzinie jest troche kotem, ma swoje własne drogi, niezaleznosc!!!!! Moja nadopiekunczosc nigdy nie byla przez moje dzieci tolerowana! Ani ja nie bylam nikogo protegowana ani, zadne z moich dzieci nie jest protegowane przeze mnie. Kazde z nich znalazlo swoja nieprzecietna droge ktora podaza.. Jestem z nich dumna. I nimi zaskoczona. Kazdego dnia! Sa najwiekszym prezentem w moim zyciu, tak Lara jak i Tadeusz!! Sa wieczna niespodzianka. chcecie miec mieć kliki, zasiegi..??? . ale tu jest PUDLO!!!!!

Gessler nie kryła zirytowania i rozżalenia podobnymi zarzutami:

Ten strzal jest wyjatowo niecelny i jego celem jest znisCzyc cos co jest piękne , niecodzienne, prawdziwe. Nie rozumiecie naszej wspolnej rodzineej pasji, wspolnego gotowania , dostrzegania kolorow, form, zdjec, sztuki… ! To nasza milosc do dobrej energii, smaku, ludzi, , pasji, muzyki, podrozy… Wiec PUDLO!!!!! .. A Kula dbija sie i WRACA do tych ktorzy niecelnie strzelaja, do tych ktorzy nienawidza, sa sfristrowani i robia innym krzywde stwarzajac sztuczne i nieprawdziwe historie.. Uwaga!!!!!! Zawistnym ludziom NIE dawac broni do rak!!!! a taka bronia sa niecelnie uzyte media…. MG – napisała na Facebooku (pisownia oryginalna – przyp.red)

Fani bezwzględnie się z nią zgodzili i stanęli murem za swoją idolką:

  • Pani syna w mediach nie widziałam (oprócz DDTVN), ale Larę oglądam w Ameryka Express i powiem szczerze, ze to mega fajna kobieta! Nie obnosi się ze swoimi talentami i zaletami, a niewątpliwie ma ich wiele. Dla mnie ona jest taką równą babką i dobrze, że nie ma tego „parcia na szkło”. Widać, że ciężko pracuje na to, gdzie teraz jest i kropka. Gratuluję tak wychowanych dzieci
  •  komu ty kochana się tłumaczysz . To jest Twoje życie Twój świat i i żyj jak chcesz Ty a nie dla otoczenia kochana jesteś medialna i ok ale miej swoje życie jak masz i wara każdemu od tego
  • Pani Magdo!! Jest Pani wielką osobowośćą z pasją widać,że dąży Pani do tego co w życiu dla Pani jest najważniejsze.
    A Pani córka ,jest także osobą wyjątkową,bo oglądam ją w TV -dziewczyna mądra,charyzmatyczna,wie czego chce od życia.
    Jesteście cudownymi kobietami-proszę się nie przejmować jakimiś głupimi wpisami.

Nic dodać nic ująć. Miejmy nadzieję, że ktoś zdecyduje się przeprosić Magdę i jej dzieci za podobne insynuacje.

Przed Larą Gessler poważna operacja! Córka Magdy Gessler nie ukrywa niepokoju [WIDEO]

Magda Gessler nigdy nie zdradziła tak wiele o swoich dzieciach! Lara to niezłe ziółko, a Tadeusz?

Ktoś wdarł się do restauracji Magdy Gessler z siekierą! Szaleniec zostawił za sobą zgliszcza


Lara Gessler i Piotr Sałata – Ameryka Express, odcinek 4

Lara Gessler i Piotr Sałata – Ameryka Express, odcinek 4

Lara Gessler – pokaz Bizuu jesień zima 2018/19

Lara Gessler – pokaz Bizuu jesień zima 2018/19

Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, kreacja: Juliette Atelier

Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, kreacja: Juliette Atelier

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×