Szukaj

Odchudzona Magda Gessler wbiła się w suknię Marilyn Monroe. W tak obcisłej kreacji jeszcze jej nie widzieliśmy

Magda Gessler jako Marilyn Monroe

Magda Gessler jako Marilyn Monroe

Magda Gessler w różowej sukni w ostatnim spocie TVN. Gwiazda promuje Kuchenne rewolucje w kreacji inspirowanej Marilyn Monroe. Obcisły fason podkreślił sylwetkę restauratorki, widać że zrzuciła kilka kilogramów.

To już 10 lat, od kiedy Magda Gessler w Kuchennych rewolucjach ratuje podupadające biznesy Polaków. Restauratorka niczym czarodziejka odmienia losy firm, które na pozór skazane są na porażkę. Zmienia podejście właścicieli knajp do jakości serwowanego jedzenia i samych siebie. Jak nikt inny potrafi rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy osobiste bohaterów swojego show.

14 stycznia wystartował 22. sezon flagowego formatu stacji. Nowe odcinki najpierw trafiły na platformę Player.pl, a w marcu zostaną wyemitowane na głównej antenie TVN-u. Wraz z rozpoczęciem wiosennej ramówki widzowie obejrzą nowy spot promocyjny, którego największą gwiazdą oczywiście została Magda Gessler.

Magda Gessler jako Marilyn Monroe w spocie TVN

Bizneswoman, restauratorka, a prywatnie od niedawna babcia opublikowała zakulisowe nagranie z planu zdjęciowego do czołówki promującej ofertę programową TVN. Co ciekawe to nagranie z poprzednich spotów promocyjnych, gdzie Magda pojawiła się w kreacji, która nie została stworzona przez nią samą. Dotychczas na tego typu okazje gwiazda sięgała po suknie szyte według jej pomysłu. Tym razem postanowiła wcielić się w jedną z ikonicznych postaci światowego kina.

Gessler w spocie TVN wystąpiła w różowej sukni z rękawiczkami, która do złudzenia przypomina jedną z najsłynniejszych kreacji Marilyn Monroe. W niemal identycznym stroju amerykańska gwiazda zagrała w kultowym filmie Mężczyźni wolą blondynki. Legenda szklanego ekranu miała ją na sobie, wykonując piosenkę Diamonds are a Girl’s Best Friend.

Magda w różowej sukni opinającej ciało zaprezentowała efekty swojej diety. Gwiazda wiosną zdradziła, że zgubiła kilka kilogramów. Nie było to spowodowane zmianą nawyków żywieniowych, a tęsknotą za bliskimi, z którymi rozmawiała jedynie przez komunikator wideo.

W spocie obok Magdy zobaczymy tancerzy (wśród nich Mister Polski Daniel Borzewski), trzymających biżuterię – dokładnie tak samo było w przywołanej scenie z Marilyn Monroe.

Magda w stylizacji na Marilyn zrobiła furorę wśród swoich fanów. W komentarzach przeczytamy same pochwały. Ona wie, jak zwrócić na siebie uwagę, a przy tym jeszcze bardziej zyskać w oczach swoich wielbicieli. Kiedyś teledysk inspirowany słynna kreacja Marylin Monroe nagrała również Madonna. I Magdzie i Madonnie nie można odmówić, że kreują trendy! Nie bez powodu Gessler uważana jest przez wielu za królową TVN-u, bez której żadna ramówka nie ma sensu.

Różowa suknia Marilyn Monroe sprzedana na aukcji

Słynna kreacja Marilyn Monroe została sprzedana w czerwcu 2010 roku na aukcji za kwotę 313 000 dolarów, czyli za dwa razy więcej, niż przewidywali organizatorzy licytacji. Nie jest to jednak najdroższa suknia słynnej blondynki – jeszcze większym powodzeniem podczas aukcji cieszyła się kreacja, w której Monroe zaśpiewała słynne Happy Birthday na urodzinach prezydenta Kennedy’ego. Osiągnęła cenę 1,2 mln dolarów.


Magda Gessler jako Marilyn Monroe w spocie TVN na wiosnę 2021

Magda Gessler jako Marilyn Monroe w spocie TVN na wiosnę 2021

Magda Gessler jako Marilyn Monroe w spocie TVN na wiosnę 2021

Magda Gessler jako Marilyn Monroe w spocie TVN na wiosnę 2021

Marilyn Monroe w różowej sukni w filmie Mężczyźni wolą blondynki

Marilyn Monroe w różowej sukni w filmie Mężczyźni wolą blondynki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×