Szukaj

Magda Gessler w krótkich włosach zachęca do pozostania w domu: „Proszę was!”

Magda Gessler pozostaje w domu i o to samo prosi swoich fanów. Żeby przyciągnąć uwagę, opublikowała zdjęcie w krótkich włosach. Jak wyglądała?
Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler ma wielką grupę fanów jej charyzmy i talentu. To ona zjechała tysiące kilometrów, żeby poprawić jakość restauracji w naszym kraju. Jest autorytetem w kwestii smaku, ale także wystroju lokali gastronomicznych.

Gwiazda dołączyła do grona popularnych osób, które bardzo zaangażowały się w promowanie akcji #zostajewdomu. Zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji na świecie i wykorzystuje swoje zasięgi – a te są niemałe, do promowania zdroworozsądkowego zachowania podczas pandemii.

Jak wygląda Magda Gessler w krótkich włosach?

Magda Gessler poczuła wiosnę. Jest już kalendarzowa, a i za oknem pięknie. Słoneczko, ptaszki śpiewają. Aura zdecydowanie zachęca do wyjścia z domu.

Restauratorka na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z dawnych lat. Na pięknej fotografii pozuje w krótkich, kręconych włosach. Zdobią ją kwiaty. Obrazek natchnął ją do postu, w którym przypomniała obserwującym o konieczności pozostawania w domach, mimo że wyjście jest bardzo kuszące.

Idzie wiosna … aby była radosna ciemne chmury niezniszczy naszego szczescia nawet w czasie najpiękniejszej pogody słońca i świergotki patatów które nęcą i kuszą #zostańwdomu … chyba ze to będzie spacer po bezludnych przestrzeniach, prosze was #mg – napisała.

Na wpis, do którego Magda dołączyła swoje zdjęcie z młodości – widomo, że nadal jest jak nastolatka – entuzjastycznie zareagowali fani.

  • No no.. Ładniutko Pani Madziu  a wiosna to najpiękniejsza pora roku  te kwiaty i ten zapach unoszący się w powietrzu.
  • Jak niewinnie , łagodnie i wiosenne tu Pani wyglada.
  • Piękna i cudowna Pani Madzia. Poprosze besos bardzo bardzo prosze.
  • Ach te piekne loki – piszą zachwyceni.

Krótka fryzura, ale loku charakterystyczne. Nie da się ich pomylić. Przepiękna fotografia.


Magda Gessler w krótkich włosach

Magda Gessler w krótkich włosach

Magda Gessler i pani Zuzanna

Magda Gessler i pani Zuzanna

Magda Gessler – garderoba

Magda Gessler – garderoba

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×