Jak dostać się na kolację w „Kuchennych rewolucjach”? Magda Gessler zdradziła sekret produkcji. Już widzimy te tłumy!

Kuchenne Rewolucje

Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler ujawniła kolejną wielką tajemnice Kuchennych rewolucji. Gwiazda zdradziła, jak dostać się na kolację do programu. To bardzo proste!

Magda Gessler to jedna z ikon kulinarnych. Jest niekwestionowana królową stacji TVN, a jej program Kuchenne rewolucję od kilkunastu lat jest chętnie wybierany przez widzów. W każdym odcinku odwiedza ona inną restaurację, która boryka się z finansowymi problemami i brakiem klientów.

Gwiazda ma kilka dni na to, aby pomóc właścicielom i obsłudze stanąć na nogi. Jej interwencje czasami bywają bardzo trudne, ale zazwyczaj przynoszą oczekiwany efekt, a lokale, które odwiedza po raz kolejny, mają zajęte stoliki.

O tym, że program odniósł wielki sukces, może świadczyć, chociażby fakt, że emisje reklam w trakcie jego trwania, kosztują krocie. Jest to najwyższa cena w całej ofercie stacji. Spot przy produkcji z udziałem Magdy Gessler wyceniono na 87,6 tys. zł. Zainteresowanych jednak nie brakuje, a premierowe odcinki programu cieszą się wysoką oglądalnością.

Magda Gessler zdradza, jak dostać się na kolację do Kuchennych Rewolucji

Magda z ekipą programu ma zaledwie kilka dni na to, żeby nie tylko zmienić menu i nastawienie właścicieli, ale też przeprowadzić remont. Gwiazda zawsze zaczyna od gruntownych porządków, przy których nie brakuje ostrych słów, a zdarza się, że latają nawet talerze. Chociaż rewolucje, które wprowadza, czasami nie są łatwe, to w większości przypadków odmieniają losy bohaterów odcinka.

Zwieńczeniem kilkudniowej pracy Magdy z obsługą lokalu jest wystawna kolacja. Odbywa się ona w ostatnim dniu rewolucji. Na niej właśnie goście mogą po raz pierwszy zobaczyć odmienione wnętrza i zasmakować w menu stworzonym przez restauratorkę. Jak można dostać się na taką posiłek z udziałem Magdy Gessler? Gwiazda TVN odpowiedziała na pytanie internauty i podała sposób.

Wśród gości, którzy pojawiają się na kolacji inaugurującej rewolucje, są nie tylko osoby związane z restauracją, ale także te, które podczas degustacji nowego menu są po prostu zapraszane z ulicy. Okazuje się, że wystarczy pojawić się w odpowiednim miejscu i czasie, by móc skosztować specjałów Magdy, a przy okazji wystąpić w Kuchennych rewolucjach.


Kuchenne rewolucje w restauracji Neptun (Niezłe kino) z synem Magdy Gessler

Kuchenne rewolucje w restauracji Neptun (Niezłe kino) z synem Magdy Gessler

Magda Gessler - Kuchenne rewolucje

Magda Gessler - Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje - Marzenna Koniuszy nie żyje

Kuchenne rewolucje - Marzenna Koniuszy nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×