Szukaj

Co za historia! Magda Gessler i Weronika Rosati zostały przyjaciółkami! Połączył je ten sam partner

Weronika Rosati i MAgda Gessler

Magda Gessler i Weronika Rosati zostały przyjaciółkami

To się nazywa nieoczekiwany splot wydarzeń i zwrot akcji w jednym. Magda Gessler, która od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku, a niedawno wydała córkę za mąż, i Weronika Rosati, która kilka miesięcy temu urodziła pierwsze dziecko w związku z Robertem Śmigielskim, zostały przyjaciółkami! Panie poznały się dzięki zupełnemu zrządzeniu losu – Magda od lat przyjaźniła się z Robertem, ukochanym Weroniki. Nic więc dziwnego, że gdy jej kompanowi od serca urodziła się córka, gwiazda koniecznie chciała poznać nie tylko małą Elizabeth, ale również jej śliczną mamę.

Jak donosi Fakt, obie gwiazdy od razu przypadły sobie do gustu, choć dzieli je kilkadziesiąt lat – Magda i Weronika od razu znalazły wspólny język. Okazało się nawet, że obie łączy… były partner!

Tuż przed poznaniem Roberta Weronika była w prawie dwuletnim związku z Piotrem Adamczykiem i nie wspomina tego dobrze. Magda również przed laty miała z nim romans. Tematów do rozmów więc nie brakuje – wyjawił informator tabloidu.

Kolorowa prasa rozpisywała się nawet, że Magda… dokarmia Weronikę! Specjalnie dla niej gotuje swoje popisowe pyszności i dba by młoda mama jadła smacznie i zdrowo.

Spodziewaliście się, że zostaną tak bliskimi przyjaciółkami?

 


Magda Gessler w nowej fryzurze

Magda Gessler w nowej fryzurze

Magda Gessler - TeleKamery 2012

Magda Gessler - TeleKamery 2012

Magda Gessler - Sylwester 2017

Magda Gessler - Sylwester 2017

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×