Wow! Magda Gessler w krótkich włosach ze światową gwiazdą. To zdjęcie to prawdziwy rarytas

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler w czasie kwarantanny wyszukuje stare zdjęcia. Właśnie jedno opublikowała na swoim Instagramie. Jak wygląda restauratorka w krótkich włosach i z kim pozuje?

Magda Gessler jest najbardziej znaną polską restauratorką. Na swoja pozycję cięzko pracowała wiele lat. Umocniła ją i utwierdziła wszystkich w przekonaniu, że jest prawdziwą kreatorką smaków, a jej kuchnia to artyzm, kiedy podjęła się ratowania rodzimych restauracji w programie Kuchenne rewolucje. Już od wielu lat podróżuje po kraju i odmienia losy zaniedbanych lokali, prowadząc je na ścieżkę sukcesu. Przyczyniła się też do zwiększenia świadomości kulinarnej rodaków.

Przy tym wszystkim nie zaniedbuje swoich własnych restauracji, które często gościły w swoich podwojach wielkie gwiazdy. Zdjęciem z jedną z nich właśnie pochwaliłą się na Instagramie.

Magda Gessler w krótkich włosach pozuje do zdjęcia z Naomi Campbell

Magda Gessler została w domu. Mimo napiętego grafiku wie, co jest priorytetem. Najważniejsze to zatrzymać epidemię koronawirusa. Restauratorka jest bardzo kreatywna i z pewnością się nie nudzi. Maluje obrazy, obmyśla nowe projekty. Sięgnęła także do archiwum i wygrzebała stare zdjęcie z jednej ze swoich restauracji. Opublikowała je na swoim Instagramie z pytaniem do Internautów z jakąż to gwiazdą pozuje.

Izolacja,.. idealny moment na wspomnienia,.? przegladanie albumow ze zdjeciami.. kto jest ze mna?? wiecie??? #zostańwdomu – napisała.

Obserwujący nie mieli wątpliwości, że to słynna modelka Naomi Campbell. To ona gościła U Fukiera, a potem, zapatrzywszy się w kosz pełen polskich przysmaków, opuściła lokal bez płacenia rachunku. Magda Gessler niejednokrotnie wspominała tę historię. Wiadomo, że urazy nie chowa, nawet skomentowała, że to przywilej wielkich gwiazd.

My jednak patrzymy na naszą gwiazdę. Magda w krótkich, a może związanych włosach wygląda zupełnie inaczej. Przyzwyczajeni jesteśmy do burzy niesfornych loków, a na dawnym zdjęciu fryzura bardzo ugładzona. Jak wam się podoba?


Magda Gessler i Naomi Campbell

Magda Gessler i Naomi Campbell

Magda Gessler i Sharon Stone U Fukiera

Magda Gessler i Sharon Stone U Fukiera

Magda Gessler - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Magda Gessler - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×