Magda Gessler hucznie świętuje 91. urodziny swojego ojca. Jej córka Lara to skóra zdjęta z dziadka. Ale są do siebie podobni!

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler niedawno uczciła z rodziną drugie urodziny wnuczki, a teraz swój wielki dzień miał jej ojciec. Mirosław Ikonowicz. Urządziła dla seniora huczne przyjęcie. 

Magda Gessler to jeden z największych autorytetów kulinarnych w Polsce. Od ponad dekady prowadzi uwielbiane przez widzów Kuchenne Rewolucje, które niezmiennie gromadzą przed telewizorami prawdziwe tłumy. Gwiazda od lat pomaga podupadającym restauracjom podnieść się z finansowego kryzysu i zawalczyć o lepsze jutro. Nie tylko dzieli się własnymi przepisami i odmienia wnętrza odwiedzanych miejsc.

Wielokrotnie udowodniła także, że jest znakomitym psychologiem, ponieważ zdarza się, że źródłem problemów są relacje międzyludzkie. Stara się zatem w pierwszej kolejności rozwiązać wszelkie konflikty.

Sama wiedzie zapracowane, ale przepełnione miłością bliskich życie. Od lat u jej boku znajduje się Waldemar Kozerawski, z którym tworzy harmonijny związek. Ma też dwoje ukochanych dzieci, czyli Tadeusza i Larę. Doczekała się też dwojga wnucząt: 2-letniej Neny i Bernarda, który ma zaledwie kilka tygodni. Wspaniały kontakt ma też swoim bratem Piotrem Ikonowiczem. Rodzina ostatni wieczór spędziła we własnym gronie.

Magda Gessler świętuje 91. urodziny ojca

Magda zdobyła wielką popularność, a przed fanami nie ma zbyt wielu tajemnic. Chętnie dzieli się w sieci nie tylko kulisami pracy, ale przede wszystkim prywatności. Restauratorka nie ukrywa, że chociaż jest bardzo zapracowana, to najważniejsza jest dla niej rodzina. Niedawno w gronie najbliższych świętowała drugie urodziny wnuczki, Neny. Teraz przyszła pora na seniora rodu, który skończył 91 lat.

W ostatnim wpisie, jaki pojawił się na jej profilu, możemy zobaczyć restauratorkę razem z jej ojcem – Mirosławem Ikonowiczem, który minionego wieczoru świętował 91. urodziny. Ten piękny jubileusz uczcił u boku córki i syna, a także wnuka Tadeusza. Rodzina spotkała się razem w słynnej restauracji U Fukiera należącej do Gessler.

My i bedzie o nas Oglądajcie ,, urodziny taty 91 .. – napisała gwiazda.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Pod wpisem natychmiast posypały się komplementy dotyczące ojca Magdy. Niemal wszyscy z jej fanów uważają, że pan Mirosław wygląda o wiele młodziej, niż wskazuje jego metryka. Nie zabrakło też życzeń.

  • Tata wygląda na 20 lat młodziej.
  • Ojej, jaka pani córka Lara podobna do dziadka.
  • Nie do wiary jak tata młodo wygląda.
  • Ten facet nigdy się nie zestarzeje. Sto lat to za mało.
  • Dużo zdrowia i 200 lat dla taty! Piękny wiek.
  • Widać że dobre geny.

Trzeba przyznać, że rodzina Magdy przy jednym stole to naprawdę piękny obrazek. Też dostrzegacie podobieństwo Lary do dziadka, co sugerują internauci?


Magda Gessler, Tadeusz Muller, Piotr Ikonowicz, Mirosław Ikonowicz- 91. urodziny ojca Magdy Gessler

Magda Gessler, Tadeusz Muller, Piotr Ikonowicz, Mirosław Ikonowicz- 91. urodziny ojca Magdy Gessler

Magda Gessler z ojcem, Mirosławem Ikonowiczem

Magda Gessler z ojcem, Mirosławem Ikonowiczem

Magda Gessler z ojcem Mirosławem Ikonowiczem i bratem Piotrem Ikonowiczem - 90. urodziny ojca

Magda Gessler z ojcem Mirosławem Ikonowiczem i bratem Piotrem Ikonowiczem - 90. urodziny ojca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×