Szukaj

Magda Gessler pokazała swoją oszałamiającą garderobę. Kilka metrów luksusu pełnego oryginalnych kreacji

Magda Gessler garderoba

Magda Gessler garderoba

Garderoba Magdy Gessler to miejsce pełne oryginalnych kreacji, przywiezionych z najdalszych zakątków świata. Gwiazda zaprosiła do swojego królestwa kamery programu Uwaga!. Co za luksus.

Magda Gessler to jedna z czołowych gwiazd stacji TVN. Niedawno jej program Kuchenne Rewolucje, w którym ratuje od bankructwa podupadające restauracje, obchodził dziesiąte urodziny. Z okazji jubileuszu zorganizowano uroczyste przyjęcie z udziałem bohaterów widowiska i przedstawicieli świata mediów.

Magda Gessler: garderoba robi wrażenie

Gessler podsumowała dekadę pracy w TVN-ie w wywiadzie, który zarejestrowano w jej domu. W kulisach programu Uwaga! pokazała m.in. swoją imponującą garderobę. Gospodyni programu Kuchenne Rewolucje sama jest pod wrażeniem tego, jak wiele kreacji udało się jej zgromadzić. Zapytana przez reportera o to, co najbardziej podziwia w swojej kolekcji, odpowiedziała krótko:

To szaleństwo, że byłam w stanie zgromadzić aż tyle rzeczy. Momentami trudno mi w to uwierzyć.

Nową garderobę urządziła sama. Obecnie panuje w niej idealny porządek, ale nie bez powodu:

Dzisiaj jesteśmy tu pierwszy raz, ja to wszystko poukładałam, ale jeszcze nigdy nie przyszłam tu się przebrać.

Garderoba Magdy Gessler - kadr z programu Uwaga

Garderoba Magdy Gessler – kadr z programu Uwaga

Trzeba przyznać, że garderoba Magdy Gessler robi ogromne wrażenie. Pomieszanie to kilka metrów luksusu, które od podłogi do sufitu jest wypełnione prawdziwymi modowymi perełkami. Gessler może pochwalić się nie tylko ubraniami od czołowych polskich i zagranicznych projektantów, ale również odzieżą przywiezioną z licznych podróży po świecie.

Swoją kolekcję nazywa dziełami sztuki, które nie łatwo było znaleźć. Ubrania ją rozczulają i wzruszają, ponieważ traktuje je jak obrazy przywołujące piękne wspomnienia.

To jest płaszcz przywieziony z Maroko, który zaprojektował tamtejszy projektant. Są to rzeczy, które mnie wzruszają, ponieważ są jak obrazy.

W pomieszczeniu nie brakuje także świeżych kwiatów, które tak bardzo kocha restauratorka. Są też dwa fotele – miejsce, w którym mogą spocząć osoby doradzające Gessler w wyborze kreacji.

Garderoba Magdy Gessler - kadr z programu Uwaga

Garderoba Magdy Gessler – kadr z programu Uwaga

Stylizacje definiują nastrój, humor i przeżycia Magdy. Każdej towarzyszy szczególna historia:

Bardzo lubię kolor biały, który mnie niezwykle uspokaja, kiedy w moim życiu dzieje się coś niekontrolowanego – opowiada Magda Gessler

Relacja z wizyty w garderobie Gessler poniżej.


Magda Gessler – garderoba

Magda Gessler – garderoba

Magda Gessler – garderoba

Magda Gessler – garderoba

Magda Gessler – garderoba

Magda Gessler – garderoba

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×