Powstanie film o Magdzie Gessler. Restauratorka wybrała gwiazdę, która pasuje do głównej roli. To spore zaskoczenie!

Zdjęcie (1) Powstanie film o Magdzie Gessler. Restauratorka wybrała gwiazdę, która pasuje do głównej roli. To spore zaskoczenie!

[1/5] Magda Gessler miała groźny wypadek

Zdjęcie (2) Powstanie film o Magdzie Gessler. Restauratorka wybrała gwiazdę, która pasuje do głównej roli. To spore zaskoczenie!

[2/5] Magda Gessler i Krzysztof Gojdź

Zdjęcie (3) Powstanie film o Magdzie Gessler. Restauratorka wybrała gwiazdę, która pasuje do głównej roli. To spore zaskoczenie!

[3/5] Ewa Sałacka z Magdą Gessler

Zdjęcie (4) Powstanie film o Magdzie Gessler. Restauratorka wybrała gwiazdę, która pasuje do głównej roli. To spore zaskoczenie!

[4/5] Magda Gessler

Zdjęcie (5) Powstanie film o Magdzie Gessler. Restauratorka wybrała gwiazdę, która pasuje do głównej roli. To spore zaskoczenie!

[5/5] Magda Gessler dostała wyróżnienie Michelin

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Magdo a gdzie błysk w oczach się podział???

 • Krytyk filmowy pisze:

  Obstawiam Jennifer Lopez lub Scarlett Johanssom, obie ze względu na podobieństwo fizyczne do pierwowzoru. J.Lo spotkałem ostatnio na Greenpoincie i powiedziała mi, że zagranie Magdy było jej wielkim marzeniem. Uwielbia Kuchenne rewolucje i mimo różnicy czasu stara się ogladac każdy odcinek. Powiedziała, że specjalnie do roli nauczy sie polskiego i przytyje 5 kg, może nawet zrezygnować z połowy gaży gdyby Discovery nie było w stanie zagospodarować 20 milionów dolarów (tłumaczyła mi że jest jakiś problem ze sprzedażą YVN ale nie bardzo wiedziałem o co chodzi). Rola WKdemara nie jest jeszcze obsadzona, ale najprawdopodobniej będzie to Ben Affleck, bo ułatwiłoby to promocję filmu (mogliby z J.Lo spac w jednym pokoju, a producenci znacznie by na tum zaoszczędzili. W kuluarach mówi się, że rolę Lary powierzy się Gwymeth Paltrow. Czuję Oscara w powietrzu, będzie hit!

 • Nowojorczyk pisze:

  Obstawiam Jennifer Lopez lub Scarlett Johanson, ze względu na łudzące podobieństwo. Obie spotkałem przypadkowo w barze na Greenpoincie i jak dowiedziały się, że jestem z Polski to powiedziały że zawsze marzyły by zagrać Magdę Gessler. J.LO nawet jest w stanie zagrać za połowę gaży jesli Discovery nie bedzie stać na 20 mln dolarów. Nie rozstrzygnięto jeszcze kto ma grać Waldemara, chodzą słuchy, że Ben Affleck, co ułatwiłoby propocję (razem z J.Lo mogliby nocować w jednym pokoju hotelowym, produkcja zaoszczędziłaby kasę). Larę podobno bedzie grać Gwyneth Paltrow. Czuję, że bedzie Oscar.

 • Marek pisze:

  W tvn przeginają, kiedy z nią współpracę skończą. Jak ją pokazują, gaszę telewizor.

 • Gość pisze:

  Będzie taki hit jak film o Zenku. Sorry, ale to, że ta Pani trochę gotuje i dużo krzyczy nie znaczy, że jest gwiazdą albo kimś znaczącym. To, że ona sama zachwyca się sobą i swoim życiem nie stanowi o tym, że jej życie warte jest sfilmowania.

×