Magda Gessler pokazała archiwalne zdjęcie ze zmarłym mężem. Nostalgiczny opis sprawia, że łzy same cisną się do oczu: „Jedna z najlepszych chwil w życiu”

Magda Gessler wspomina zmarłego męża

Magda Gessler wspomina zmarłego męża

Magda Gessler zamieściła na Instagrama stare zdjęcie ze zmarłym mężem. Gdy zapozowała do ujęcia, była w ciąży i czekała na narodziny Tadeusza.

Masowi odbiorcy znają Magdę Gessler głównie za sprawą programu Kuchenne rewolucje, który od wielu lat jest emitowany na antenie TVN. Gwiazda odwiedza w nim kolejne lokale i pomaga ich właścicielom stanąć na nogi.

Ulubienica widzów wiedzie życie pełne radości i cierpienia. W 1982 roku poślubiła Volkharta Müllera. Dziennikarz dokumentował upadek reżimu Francisco Franco w Hiszpanii, wydarzenia w Angoli, Mozambiku, Peru, a także portretował rodzinę królewską. Para doczekała się dwojga dzieci: Tadeusza i Anny. Córka niestety zmarła dwa tygodnie po porodzie. W 1986 roku Magda pożegnała swojego męża.

Mężczyzna zmagał się ze złośliwym nowotworem skóry.

To była melanoma, czyli czerniak, najgroźniejszy rodzaj raka skóry, zawsze złośliwy. Volkhart musiał poddać się natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Nie było to laserowe usuwanie pieprzyka, lecz kilkugodzinna operacja pod narkozą. Wycięto mu gruczoły spod jednej z pach, a po wszystkim był bardzo osłabiony – po latach wyznała Magda.

Jakiś czas później doszło do nawrotu choroby. Magda czuwała przy mężu do samego końca.

Byłam z nim do końca. Zmarł w moich ramionach. Wszystko, co potem się działo i dzieje obecnie w moim życiu, jest wynikiem tej straty. Całe życie uciekałam od tej tragedii, żyłam swoją pasją, rozwijałam się. Straciłam wspaniałego, dobrego człowieka. Wiedziałam, że to już się więcej w życiu nie wydarzy. Taka miłość, takie dobro, taka wzajemna troska. Kiedy odszedł, chciałam trochę tego dobra oddać innym. Synowi, pracy, światu – wytłumaczyła w jednym z wywiadów.

Magda Gessler wspomina zmarłego męża

Dziś 69-latka dodała na Instagramie stare zdjęcie, na którym zapozowała z pierwszym mężem. Gdy je zrobiono, była w ciąży i czekała na narodziny Tadeusza.

Dziś dzień nostalgii…wspomnień i refleksji… jedna z najlepszych chwil w życiu…. młodzi zakochani, @tadeusz_muller pod sercem……już niedługo powitam kolejnego członka rodziny… drugi wnuczek… uwielbiam te wspomnienia… zawsze jest mi ciepło na sercu i w duszy – napisała w opisie fotografii.

Piękne ujęcie zobaczycie w galerii pod tekstem. W jego opisie restauratorka oczywiście nawiązała do tego, że jej córka Lara Gessler (z małżeństwa z Piotrem Gesslerem – przyp. red.) jest w ciąży i lada chwili urodzi drugie dziecko.

Fani nie kryli wzruszenia. To niektóre komentarze:

 • Takie chwile na zawsze pozostaną w sercu nigdy nie przeminą.

 • Piękną byliście parą, a Tadeusz może być dumny z takich rodziców. Pozdrawiam.

 • Widać, że bardzo kochałaś swojego męża.

 • Cudowne wspomnienia.

 • Jeśli trwa we wspomnieniach i pamięci, to nigdy.

Więcej zdjęć pierwszego męża Magdy zobaczycie w galerii pod tekstem.


Magda Gessler wspomina zmarłego męża

Magda Gessler wspomina zmarłego męża

Tadeusz Müller pokazał ojca. Jak wygląda pierwszy mąż Magdy Gessler?

Tadeusz Müller pokazał ojca. Jak wygląda pierwszy mąż Magdy Gessler?

Urodziny Tadeusza Müllera

Urodziny Tadeusza Müllera

Komentarze

 • Gośćdaria pisze:

  Mój mąż jest chory na sex zdradza mnie na każdym zakręcie nie może sobie z tym poradzić
  Byliśmy już u sexuologa ale on też rozkłada ręce i nie umie mu pomóc, jest bardzo dobrym człowiekiem,muszę mu wybaczyć bo drugiego takiego dobrego człowieka nie spotkam

 • Gośćirek pisze:

  Ale czemu ona raka chamska??!

 • Ewa pisze:

  Pięknie pani Magdo

 • GośćDusia pisze:

  Po co to opisujesz magfusiu swoje wspomnienia zostaw dla siebie jaka prawda tez nie wiadomo każdy z nas coś przykrego przeżył mamy Ci współczuć co jeszcze wyciagniesz że swojego życia masz waldusia

 • Anna pisze:

  Strasznie płytko oceniamy innych. Czym jest uroda? Ma znaczenie dla modelki, aktora. Ale czy w życiu jest niezbędna? Człowiek serdeczny, ciepły, kochany może mieć krzywe zęby, łysinę, wzrost przeciętny, kiedy ofiaruje miłość, szacunek, zrozumienie będzie tym najlepszym i najpiękniejszym w oczach osoby tym obdarowanej…

  • Gość pisze:

   Dokładnie 👍

  • Izka pisze:

   Szkoda, że my kobiety nie jesteśmy tak odbierane. Mężczyźni łysi, grubi, z krzywymi zębami, to nasi partnerzy. Ale spróbuj zajrzeć w ich tzw. „serca”, i co naprawdę ich rajcuje. Dramat. Siedzą w znakomitej większości, bo nie mają dostępu do „lepszych”.

 • Gość pisze:

  urodziwy to nie jest pan Terlecki…Waldi najprzystojniejszy!

 • Gość pisze:

  Urodziwy to ten mąż nie był. Ale może kochany

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×