Magda Gessler chudnie w oczach! Na najnowszym zdjęciu ma sylwetkę, jak modelka! To zasługa banalnej diety

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler bardzo schudła. Gwiazda swoją nową sylwetką pochwaliła się na zdjęciu na swoim Instagramie. Jak z dnia na dzień pozbyła się zbędnych kilogramów? Mówi, że to efekt banalnej diety. W czym tkwi sekret?

Magda Gessler przez lata wypracowała sobie opinię jednej z największych i najbardziej lubianych gwiazd w kraju. Jej programy oglądają miliony widzów, do restauracji uczęszczają tłumy, a książki i produkty sygnowane jej nazwiskiem rozchodzą się na pniu. Niedawno Magda Gessler rzuciła taneczne wyzwanie w internecie. Ogłosiła też, że przechodzi na dietę. Ułożoną przez siebie – dla siebie. Jak zbudowana jest nowe menu gwiazdy?

Zobacz: Stare zdjęcie Magdy Gessler podbija internet w zastraszającym tempie! Zanim została gwiazdą nosiła zupełnie inną fryzurę: “Taka pani Bożenka”

Moja … dieta na ten tydzień plus oliwa z oliwek …. fajnie.. mamy najlepsze pomidory na świecie te są z hity … tam@gdzie ludzie mieszkają w grotach…, :)) – instruuje na Instagramie.

Zobacz: Magda Gessler chwali się imponującym biustem w rozmiarze D! Swoim seksownym tańcem rozpaliła cały internet! To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Magda, dzięki tańcom, pozytywnemu nastawieniu i wspomnianej diecie, zrzuciła już sporo kilogramów. Efektem swojej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie.

Tak się mam po pomidorach … i pierwszej miłości …Walduś .. zawsze wam mówię ze dobra energia czyni cuda i nie ma czym jej zastąpić …..!!!#mg #besos… jak zwykle po Kanadzie – napisała restauratorka.

Magda Gessler wielokrotnie podkreślała, że każdy powinien zindywidualizować swoja dietę. U niej najwyraźniej najlepiej działają pomidory, miłość i taniec. Waldemar Kozerawski z pewnością jest zachwycony żoną, w każdej odsłonie, ale ta nowa, jest wyjątkowo ponętna. Słowom uznania ze strony internautów nie ma końca.

  • Zjawiskowo, wspaniale!
  • Mega elegancko!
  • O mateńko kochana Pani Magdo fantasticco brawo zdrowa kobieta to kochająca kobieta, która też jest kochana jeszcze raz brawo.
  • Pomidory są magiczne, besos!
  • Mega cudnie pani wygląda!

Rzeczywiście metamorfoza Magdy Gessler jest imponująca, życzymy wytrwałości i, patrząc na efekty, polecamy dietę pomidorową Magdy Gessler każdemu, kto walczy o szczuplejszą sylwetkę.

Zobacz: Policja na planie “Kuchennych rewolucji”! Takiej afery z udziałem Magdy Gessler jeszcze nie było!


Magda Gessler - nowa figura

Magda Gessler - nowa figura

Magda Gessler menu na diecie

Magda Gessler menu na diecie

Magda Gessler fot. Instagram

Magda Gessler fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×