Szukaj

Na jaw wyszły imponujące plany Magdy Gessler. Nie ma w nich ani słowa o kolejnych odcinkach „Kuchennych rewolucji”! To koniec programu?

Magda Gessler - Kuchenne rewolucje, czy znikną?

Magda Gessler - Kuchenne rewolucje, czy znikną?

Magda Gessler przeprowadzi się do Włoch? Restauratorka ma poprowadzić tam nowy program. Czy oznacza to koniec Kuchennych rewolucji? 

Magda Gessler to polska restauratorka, która od lat z sukcesem prowadzi Kuchenne rewolucje. Dzięki niej sporo podupadających restauracji nie tylko przeszło niemałą metamorfozę, ale także zyskało nowych klientów. Okazuje się, że program wniósł także zmiany do życia samej Magdy. Jest bowiem szansa na to, że jej kulinarny talent kreatorki smaków doceniać będą także mieszkańcy Włoch:

Osobowością Magdy i jej programem „Sexy kuchnia” jest oczarowana włoska telewizja. Przedstawiciele stacji chcą kupić ten format. Mają spotkać się z Gessler pod koniec wakacji, by omówić szczegóły współpracy – przyznała w Party znajoma gwiazdy.

Doniesienia te postanowiła skomentować sama zainteresowana. Chociaż Gessler nie potwierdziła, że weźmie udział w programie, przyznała że kocha włoski styl życia:

Kocham Włochów, włoskie smaki i sama mam włoski temperament! Życie jest cudowne i zaskakujące. Zobaczymy co przyniesie – zaznaczyła Gessler.

Czy oznacza to, że Kuchenne rewolucje znikną z anteny? Nic na to nie wskazuje. Ekipa pracuje bowiem nad najnowszymi odcinkami, które na antenie TVN-u zostaną wyemitowane już jesienią.

Zobacz: Magda Gessler pochwaliła się swoją garderobą! Ma więcej kreacji niż księżna Kate! [WIDEO]

Zobacz: Magda Gessler z mężem w romantycznym uniesieniu! Internauci oszaleli po obejrzeniu tego filmu! Zaczyna się niewinnie… [WIDEO]

Zobacz: 65-letnia Magda Gessler nawet bez grama makijażu potrafi zrobić się na bóstwo! W tak spektakularnej odsłonie gwiazda TVN wybiera się na randkę z Waldemarem!


Magda Gessler - promocja lodów, stylizacja

Magda Gessler - promocja lodów, stylizacja

Lara i Magda Gessler – Dzień Matki 2019

Lara i Magda Gessler – Dzień Matki 2019

Magda Gessler w prostych włosach po lanym poniedziałku

Magda Gessler w prostych włosach po lanym poniedziałku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×