Magda Gessler pokazała się po przebudzeniu. Tak wygląda bez makijażu zanim „zrobi ją” wizażystka

Magda Gessler

Magda Gessler zamieściła zdjęcie z samego rana. Gwiazda akurat przygotowywała swoją kreację na resztę dnia. Tak wygląda, zanim zaczyna pracę.

Magda Gessler swoją pierwszą restaurację założyła jeszcze w 1989 r. Od tamtej pory rozwinęła sieć restauracji i napisała kilka książek. Masowy widz najbardziej zapamiętał ją dzięki programowi Kuchenne rewolucji w TVN i jej barwnym kreacjom.

Magda nie bez powodu uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Ale to nie dziwi, bo na bieżąco śledzi zagraniczne trendy. Jak sama twierdzi, jej „ideałem” jest Amerykanka Jennifer Lopez. Obie panie łączy zresztą podobny gust. Obie są też równie odważne, o czym świadczy najnowsze zdjęcie Gessler.

Magda Gessler bez makijażu. Jak wygląda po przebudzeniu?

Magda Gessler zamieściła na Instagramie zdjęcie z porannej stylizacji. W towarzystwie stylistyki szykuje swoją fryzurę i makijaż na resztę dnia. Na zdjęciu zrobionym przez restauratorkę widać też stół usypany różnymi przedmiotami, w tym kubkami z kawą i sokiem pomarańczowym, torebeczkami z kosmetykami i pojemniczkami z pędzlami do nakładania makijażu.

Dzień jak co dzień. Pobudka o 7 i dalej nagrania – streściła sytuację Gessler.

Magda, choć wygląda jeszcze na nieco zaspaną, i tak robi oszałamiające wrażenie, co jej fani potwierdzili w sekcji komentarzy.

Buziaki pani Madziu. Jak zwykle przecudnie – napisała jedna z internautek.

To jednak nie koniec komplementów:

Chciałabym być też tak pięknie malowana – dodała inna fanka Magdy.

Wielu followersów pożyczyło gwieździe miłego dnia i ją pozdrowiło. Oczywiście, nie mogło też zabraknąć kultowego zwrotu Magdy – besos (co po polsku oznacza „całusy”).

Restauratorka nie przestaje zaskakiwać

Magda Gessler nie boi się dodawać zdjęć o nietypowych porach dniach. Wcześniej dodała bardziej nocne zdjęcie, przy okazji życząc fanom dobranoc. Również i ta fotografia została dobrze przyjęta.

Piękna, nasza, kochana, królowa besos – napisała jedna z osób.

Równie miłych komentarzy zamieszczono naprawdę sporo. Magda ma w końcu ponad milion obserwujących. Dotychczas zamieściła ona na swoim profilu ponad 5 tysięcy zdjęć i filmów.

Partnerem życiowym restauratorki jest lekarz medycyny rodzinnej i estetycznej Waldemar Kozerawski. Para w ostatnim czasie udała się na wypoczynek do słonecznego Meksyku. Magda podczas wycieczki śledziła jednak wydarzenia w kraju i podzieliła się z internautami zdjęciem córki i wnuczki.

To jest temperament. Kochana, najsłodsza moja. Dwie cudne dziewczyny. Dlaczego mnie tam Nie ma? To jakieś szaleństwo, że ta mała jest cała wesoła, ciekawa świata, pełna totalnej ekspresji. Zachwycona babcia i mama #laragessler i NENA.


Magda Gessler. Zdjęcie z Instagrama

Magda Gessler - jesienna ramówka TVN 2021

Magda Gessler miała groźny wypadek

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×