Szukaj

65-letnia Magda Gessler nawet bez grama makijażu potrafi zrobić się na bóstwo! W tak spektakularnej odsłonie gwiazda TVN wybiera się na randkę z Waldemarem!

Magda Gessler pochwaliła się swoim fanom szałowym zdjęciem, na którym jest bez makijażu. Piękna restauratorka wyznała, że za chwilę wybiera się na kolację ze swoim partnerem - Waldemarem Kozerawskim.

Magda Gessler od lat jest szaleńczo zakochana w przystojnym lekarzu z Kanady – Waldemarze Kozerawskim. Kiedy para pierwszy raz się poznała, natychmiast między nimi zaiskrzyło. Kilka lat później para spotkała się w restauracji Magdy Gessler. Wówczas Magda już wiedziała, że Waldemar jest jej wymarzonym królewiczem.

Tego dnia po raz pierwszy w życiu chyba wypiłam dwie trzydziestki żubrówki i zrobiłam rundę dookoła Fukiera, żeby się uspokoić – wspomina restauratorka w rozmowie z Vivą!.

Niestety Magda Gessler mieszka w Polsce, z kolei jej ukochany w Kanadzie. Mimo wszystko para potrafi zawsze tak kierować swoim życiem zawodowym, aby w przerwach od pracy był czas na romantyczne spotkania. Magda ze swoim partnerem widuje się przynajmniej raz w miesiącu. Za każdym razem ich spotkania wyglądają jak gorące randki zakochanych nastolatków. Całą temperaturę ich związku podtrzymuje szalona spontaniczność Magdy.

Ostatnio Gessler była bardzo zapracowana, promowała bowiem intensywnie swoje nowe lody, które podczas tropikalnych upałów natychmiast stały się hitem. W weekend słynna restauratorka postanowiła jednak odpocząć od pracy. Magda pochwaliła się planami na wieczór. Gwiazda TVN wybiera się na romantyczną kolację z Waldemarem!

Idę na miłą kolacje z Waldemarem, gdzie … tss tajemnica – napisała Magda

Pod wpisem pojawiła się także wystrzałowa fotka Magdy, która nawet bez makijażu wygląda jak królowa. Fani byli pod wrażeniem jej młodego wyglądu.

  • Zakręcona kobitka
  • Nasza natural bjuti
  • Piękna nawet #nomakeup
  • Wygląda Pani przepięknie

Zobaczcie jak ślicznie wygląda Magda przed randką z Waldemarem.

Magda Gessler skomentowała nowy związek Lary! Jej partnera zna od dawna! Jak go ocenia? [WIDEO]

Magda Gessler tłumaczy się z błędów w postach na Instagramie. Czy publikuje je będąc pod wpływem alkoholu? [WIDEO]

Magda Gessler o rywalizacji między Larą a Tadeuszem. Jak wyglądają ich relacje? [WIDEO]


Magda Gessler bez makijażu idzie na randkę

Magda Gessler bez makijażu idzie na randkę

Magda Gessler podczas promocji lodów

Magda Gessler podczas promocji lodów

Opuchnięta Magda Gessler w środku nocy

Opuchnięta Magda Gessler w środku nocy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×