Lekko przemarznięta Magda Gessler bez grama makijażu i słynnych loków pozdrawia z szalonego spaceru! Wygląda jak słynna Bridget Jones!

Magda Gessler nadwyrężyła ścięgno Achillesa

Magda Gessler nadwyrężyła ścięgno Achillesa

Magda Gessler bez loków i makijażu wygląda jak Renee Zellweger

Niekwestionowana gwiazda TVNMagda Gessler, swoją ogromną popularność zaskarbiła sobie dzięki nietuzinkowej osobowości oraz niebywałej przebojowości telewizyjnej. Należy zauważyć, że Gessler słynie także ze swoich spektakularnych kreacji, w których uroczo prezentuje się w programach telewizyjnych. Restauratorka zawsze pokazuje się w kolorowych, sukniach, tunikach, do tego obowiązkowo w perfekcyjnym makijażu i z charakterystyczną burzą loków na głowie.

Ostatnio słynna restauratorka zaskoczyła jednak swoich wiernych fanów i zaprezentowała się w zupełne innej odsłonie. Gessler na swoim profilu umieściła piękną świąteczną fotkę, na której pozuje bez grama makijażu, na głowie nie ma również słynnych złotych loków! 

Święta. Mróz. Szaleństwo. Pięknie. Kolorowo. Święta – podpisała fotografię Magda Gessler.

Zaskakujące zdjęcie, na którym gospodyni Kuchennych rewolucji pokazała się w codziennej odsłonie saute, wywołało entuzjazm wśród jej fanów. Pod zdjęciem można przeczytać mnóstwo pozytywnych komentarzy. Zachwyceni fani porównali ja do znanej gwiazdy Renee Zellweger!  

  • Jest pani idealna.
  • Jak Renee Zellweger ??
  • Madzia to bogini ❤️
  • Pięknie błyszczysz.
  • Pani Magda jak zawsze olśniewa.
  • Naturalna piękność.
  • Szaleństwo

Dostrzegacie podobieństwo do Renee?

 

Wow! Magda Gessler dostała gigantyczną podwyżkę! Przegoniła “króla TVN-u” i objęła prowadzenie wśród gwiazdorskich stawek!

To było prawdziwe piekło! Spłonęła restauracja z “Kuchennych rewolucji”! Przerażający film trafił do internetu [WIDEO]

 

Magda Gessler promuje swój nowy program! Z kuchennego autorytetu przeradza się w seks-ekspertkę! “Marchewka to naturalny WIBRATOR”

 


Magda Gessler bez loków i makijażu wygląda jak Renee Zellweger

Magda Gessler bez loków i makijażu wygląda jak Renee Zellweger

'Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Fotografia: ONS

Magda Gessler dom w Kanadzie

Magda Gessler dom w Kanadzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×