Szukaj

Magdalena Frąckowiak pokazała się bez makijażu i szałowej fryzury! Już nie wygląda jak z okładki zagranicznego magazynu!

Magdalena Frąckowiak makijaż

Magdalena Frąckowiak bez makijażu

Magdalena Frąckowiak należy do jednych z najbardziej znanych polskich modelek. Jej twarz, a nawet nagie ciało, zdobiły okładki znanych w Polsce oraz na świecie magazynów, a ona sama współpracowała z wieloma topowymi projektantami mody. Polski aniołek Victoria’s Secret w show-binzesie jest najbardziej znany ze swojego nadmiernego wyluzowania. Zawsze gdy modelka pojawia się na salonach, wywołuje skandal swoim ubiorem, zachowaniem bądź brakiem bielizny.

Magda uwielbia szokować golizną bardziej niż Anja Rubik, która robi to w sposób wysmakowany. Frąckowiak natomiast granic dobrego smaku raczej nie zna, potrafi wkleić fotkę, która poruszy cały internet. Tak było wielokrotnie, gdy na jej profilu pojawiały się nagie zdjęcia w zadziwiających pozach. Można więc śmiało stwierdzić, że modelka pokazała już światu wszystko.

View this post on Instagram

Mood last night ????

A post shared by Magdalena Frackowiak ???? (@frackowiakmagdalena) on

Tym razem sławna za granicami kraju Polka postanowiła więc zademonstrować się zupełnie z innej strony. Magda pokazała się bez grama makijażu, dodatkowo w zwykłej plażowej chustce na głowie. Z pewnością jest to kolejny krok Frąckowiak do zaprezentowania swojej niespotykanej oryginalności i nieziemskiej urody – modelka wygląda uroczo, jak 12-letnia lolitka.

Czy jest do siebie podobna?

HOT! Magdalena Frąckowiak nawet na zakupach wygląda jak z wybiegu Victoria’s Secret!

Magdalena Frąckowiak wczoraj została zaatakowana, dziś pokazała drastyczne zdjęcia obrażeń!

Magdalena Frąckowiak jednym postem przebiła wszystkie wakacyjne fotki! Pokazała się nago! W sieci zagrzmiało!


Czy Magdalena Frąckowiak ma dobry modowy gust?

×