Córka pierwszej żony Michała Wiśniewskiego ma już 14 lat. Ależ jest podobna do mamy! To zdjęcie nie zostawia złudzeń

Magda Femme, Martyna Wiśniewska

Magda Femme, Martyna Wiśniewska

Pierwsza żona, Michała Wiśniewskiego, Magda Femme pokazała córkę. 14-latka już zaczyna karierę muzyczną. Jest podobna do mamy?

Michał Wiśniewski kilkukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była koleżanka po fachu, Magda Femme. Drugi ślub wziął z Mandaryną, trzeci – z Anną Świątczak, czwarty – z Dominiką Tajner. Aktualnie cieszy się szczęściem u boku pięknej Poli Wiśniewskiej. Nie jest tajemnicą, że z tą pierwszą ma najgorsze relacje. Była wokalistka Ich Troje wiele razy oskarżała swojego ex-męża o złe traktowanie.

Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy. Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał – tak świetny biznesmen – na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny mnie ominie – mówiła.

Również Michał nie zostawiał na niej suchej nitki. Kiedyś sugerował, że Magda miała romans z inną kobietą, co przyczyniło się do zepsucia ich relacji. Wokalistka nie żyje jednak konfliktem z Wiśniewskim. Nagrała sześć albumów studyjnych i ułożyła sobie życie prywatne. W 2008 roku na świat przyszła jej córka, Nel. Później weszła w związek z raperem Michałem Zawidzkim.

Magda Femme pokazała córkę

W tym tygodniu Nel obchodziła 14. urodziny. Z tej okazji jej mama zamieściła ich wspólne zdjęcie w social mediach. Trzeba przyznać, że panie są do siebie bardzo podobne! W opisie uroczej fotografii złożyła życzenia córce, pisząc:

Wszystkiego co najlepsze skarbie
Mamusia kocha

Do życzeń dołączyli fani i znajomi Magdy.

  • Wszystkiego najlepszego, z okazji urodzin. Dużo zdrowia, spełnienia marzeń, nawet tych najskrytszych. Wielu, wielu, wielu, sukcesów. Ale przede wszystkim, życzę Tobie bardzo dużo, dużo zdrowia. Bo jak wiadomo, zdrowie jest najważniejsze.

  • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

  • Sto lat – pisali w sekcji komentarzy.

Co ciekawe, 14-latka poszła w ślady mamy i już nawet nagrała debiutancki singiel.

Lubicie twórczość Magdy Femme?


Magda Femme z 14-letnią córką

Magda Femme z 14-letnią córką

Magda Femme

Magda Femme

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×