Wpis Magdy Boczarskiej po śmierci Piotra Woźniaka-Straka rozrywa serce. Nazywał ją siostrą…

Piotr Woźniak-Starak, Magdalena Boczarska

Piotr Woźniak-Starak, Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka. Aktorka zagrała w hitowym filmie Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, wyprodukowanym przez zmarłego producenta. Na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie z poruszającym wpisem. Zobaczcie.

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno w niedzielę, 18 sierpnia, około godziny 3:30 nad ranem. Dzisiejszy poranek przyniósł nam najgorszą nowinę. Piotr Woźniak-Starak nie żyje, jego ciało odnaleziono. Kondolencje spływają z całego kraju. Wpisów przybywa z minuty na minutę. Przykra informacja obiegła media i poruszyła tysiące internautów oraz gwiazdy, z którymi zaprzyjaźniony był słynny producent filmowy. W poruszających słowach wspominają go Borys Szyc, Małgorzata Ohme, Joanna Racewicz.

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Gwiazdy żegnają producenta filmowego

Do osób, które w social mediach postanowiły podzielić się żalem po śmierci producenta, dołączyła Magdalena Boczarska. Aktorka była gwiazdą wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka filmu o Michalinie Wisłockiej. Prywatnie byli przyjaciółmi. Na swoim Instagramie umieściła poruszający wpis:

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić… Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie.
To chyba moje ulubione nasze zdjęcie. Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją „siostrą”. Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio.

Do swojego wpisu Magda Boczarska dołączyła zdjęcie z planu filmu Sztuka kochania, z roześmianym Piotrem Woźniakiem-Starakiem, które dzisiaj nabiera szczególnego znaczenia.

Zobacz: Instagram Piotra Woźniaka-Staraka był jego okiem na świat. Co publikował? Pierwszy i ostatni post chwytają za serce

View this post on Instagram

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić… Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie. To chyba moje ulubione nasze zdjęcie. Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą". Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio. Śnij pięknie ???? Twoja "Miśka"

A post shared by Magdalena Boczarska (@magda_boczarska) on

Wpis aktorki jest jednym z wielu hołdów oddanych dzisiaj Piotrowi Woźniakowi – Starakowi. Z kondolencji, które płyną z wszystkich stron, wyłania nam się prawdziwy obraz producenta. Pustki po nim nie da się zapełnić. Odszedł młody człowiek, wizjoner, idealista, dobra osoba o wielkim sercu i wielkiej ilości przyjaciół. Pod słowami Magdaleny Boczarskiej podpisali się też jej obserwujący.

  • Przepiękne …. nie znałam Go ale bardzo mnie ta śmierć dotknęła. Całe życie jeszcze było przed Nim, pewnie setki projektów, planów i marzeń do zrealizowania…. Smutek ogromny.
  • Tak pięknie i od serca napisane… Życiu ten scenariusz się nie udał. Zbyt wcześnie…
  • Pierwszy raz zapłakałam przy tej stracie czytając to co napisałaś. Magda, teraz masz anioła stróża.
  • Pani Magdo, ja nie znałam Pana Piotra osobiście, jedynie z działalności medialnej, a po jego śmierci czuje niewyobrażalny smutek i żal. Współczuję najbliższym Pana Piotra. Pani również. Bardzo mi przykro – mnożą się wpisy pełne współczucia.

Piotr Woźniak – Starak miał przed sobą całe życie. Kochającą żonę, rodzinę, plany projekty. Jego odejście pozostawia niesamowita pustkę, mnóstwo pytań i prowadzi do refleksji nad istotą i sensem życia.

Zobacz: Jak Piotr Woźniak-Starak poznał Agnieszkę Szulim? Przypominamy historię bajkowej miłości


Magdalena Boczarska pMagdalena Boczarska pożegnała Piotra Woźniaka-Starakaożegnała przyjaciela

Magdalena Boczarska pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka

Magdalena Boczarska, Piotr Woźniak-Starak

Magdalena Boczarska, Piotr Woźniak-Starak

Magdalena Boczarska, Piotr Woźniak-Starak

Magdalena Boczarska, Piotr Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×