Magda Boczarska na okładce „Vogue’a”. Zdjęcie piękne, ale ciężko rozpoznać na nim aktorkę.„To już bardziej Kręglicka”

Magda Boczarska

Magda Boczarska

Magda Boczarska wystąpiła na okładce najnowszego wydania magazynu Vouge. Aktorka zapozowała na ulicach Warszawy w pięknej jesiennej stylizacji. Fani jednak nie są zadowoleni. Twierdzą, że na okładce ciężko ją rozpoznać. 

Magda Boczarska jest obecnie w czołówce najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda swoją przygodę z filmem rozpoczęła już w 2005 roku, wówczas pojawiła się w popularnych serialach telewizyjnych, zarówno polskich, jak i niemieckich. W 2007 zagrała główną rolę kobiecą w komedii Testosteron. Następnie pojawiła się w filmach Lejdis oraz Idealnym facecie dla mojej dziewczyny. Kolejnym etapem w jej karierze była głośna rola w dramacie Różyczka, za którą otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki podczas 35 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Prywatnie Magdalena Boczarska jest szczęśliwą mamą 2-letniego Henryka, którego ojcem jest Mateusz Banasiuk. Gwiazda raczej stroni od fleszy fotoreporterów, pojawia się jedynie na premierach filmów, w których zagrała. O jej życiu prywatnym również wiemy niewiele, bowiem aktorka nie obnosi się z życiem osobistym, na jej profilu nie znajdziemy soczystych fotek. Bardzo rzadko Magda pokazuje także swoje dziecko. Teraz jednak zaskoczyła wszystkich zdjęciem, na którym pozuje w prawdziwie jesiennej stylizacji. Nie znalazło się ono jednak na jej profilu, ale na Instagramie polskiej edycji magazynu Vogue.

Magda Boczarska na okładce Vogue’a

Magdalena Boczarska rzadko pojawia się na okładkach gazet i udziela wywiadów. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek. Aktorka zdecydowała się wziąć udział w sesji zdjęciowej dla polskiego wydania magazynu Vogue. Właśnie na profilu społecznościowym, który prowadzi magazyn mody, pojawiła się zapowiedź najnowszego wydania. Na okładce październikowo-listopadowego numeru Vogue Polska możemy zobaczyć Magdę Boczarską.

Już jest! Z dumą prezentujemy okładkę podwójnego, październikowo-listopadowego wydania „Vogue Polska” z aktorką, @magda_boczarska w roli głównej i z Warszawą w tle.

View this post on Instagram

Już jest! Z dumą prezentujemy okładkę podwójnego, październikowo-listopadowego wydania "Vogue Polska" z aktorką, @magda_boczarska w roli głównej i z Warszawą w tle. W sprzedaży już od 8 października. Zdjęcie: @Bobrowiec / @van_dorsen_artists Stylizacja: @karlagruszecka Włosy: @wasylwasinski / Van Dorsen Artists Makijaż: @aneta_kostrzewa / @ilikephotogroup Produkcja: @eczaja i @bartosz.majkowski / An award-winning acress @magda_boczarska stars as #VoguePolska's October/November 2020 cover star photographed by @bobrowiec and styled by @karlagruszecka. Hair by @wasylwasinski, makeup by @aneta_kostrzewa. Production by @eczaja and @bartosz.majkowski. On newsstands November 8.

A post shared by Vogue Polska (@vogue.polska) on

Fanom gwiazdy nie zbyt jednak przypadła do gustu ta sesja zdjęciowa. Chociaż zdjęcie jest naprawdę piękne to, wielu z nich nie rozpoznało na okładce Magdy Boczarskiej. O wszystkim internauci napisali w komentarzach.

  • Szkoda tylko, że Pani Boczarska podobna zupełnie do nikogo, bo na pewno nie do siebie!
  • Gdy zobaczyłam okładkę byłam pewna, że to pani Aneta Kreglicka.
  • Fajna okładka, tylko Boczarska zupełnie do siebie niepodobna.

Wy również zgadzacie się z komentującymi?

 


Magda Boczarska na okładce Vogue

Magda Boczarska na okładce Vogue

Pod powierzchnią - Magdalena Boczarska

Pod powierzchnią - Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska - stylizacja w Cannes 2019

Magdalena Boczarska - stylizacja w Cannes 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×