Maffashion oprowadziła fanów po domu po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim. Co się zmieniło? Wnętrza jak z katalogu i dbałość o detale zachwycają

Maffashion pokazała dom

Maffashion pokazała dom

Maffashion wpuściła fanów do swojego domu. Takich szczegółów jeszcze nie pokazywała. Dbałość o detale robi wrażenie. Wnętrza jak z katalogu.

Maffashion to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Jest też współwłaścicielką marki modowe, a ubrania jej projektu noszą światowej sławy gwiazdy m.in. siostry Kardashian i Kris Jenner. Prywatnie jest mamą małego Bastka. Julia razem z synkiem mieszka w nowoczesnym domu w okolicach Konstancina. Zdecydowała się na niego jeszcze kiedy była w związku z Sebastianem Fabijańskim.

Jak już byłam w ciąży, podjęliśmy decyzję o kupnie domu. Mieliśmy upatrzony inny, już gotowy. Wchodzisz i mieszkasz. Już prawie podpisaliśmy umowę, ale musieliśmy poczekać dwa tygodnie na jakieś papiery i wtedy okazało się, że zwolnił się dom w stanie deweloperskim na innym osiedlu. Sebastian pojechał go obejrzeć i powiedział mi, że dom jest świetny. Wysłał mi nagranie. Kiedy zobaczyłam, że to jest stan surowy, zaprotestowałam: „Jestem w ciąży, zaraz będzie małe dziecko, a zamiast domu plac budowy? Nie ma mowy”. A Sebastian, który ma doświadczenie w remontach, bo już dwa mieszkania robił, stwierdził, że na pewno zdążymy – mówiła w Vivie!

Para nie jest już razem, ale dom, którym chętnie chwali się w sieci blogerka, robi niemałe wrażenie.

Maffashion pokazała dom. Wnętrza zachwycają

Maffashion ma za sobą bardzo trudny czas. Kilka tygodni temu w social mediach potwierdziła, że rozstała się z partnerem i ojcem swojego synka Sebastianem Fabijańskim:

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był.

Potem wybuchł skandal, który jeszcze podsycił wywiad aktora, w którym ten nie ukrywał, że zdradził partnerkę. Wszystko to miało wpływ na formę blogerki. Maffashion odpowiedziała niedawno w komentarzach pod postem zmartwionym fanom, że rzeczywiście ostatnie wydarzenia  i stres miały wpływ na utratę kilogramów.

Trochę stresu za dużo ostatnio – napisała.

Wróciła jednak do sieci i ostatnio chętnie pokazuje swój dom. Budynek jest piętrowy, ma około 200 metrów kwadratowych powierzchni i prostą, bryłę. W środku urządzony jest w nowoczesny sposób, a wnętrza tworzą spójną całość. Salon połączony jest z kuchnią. To właśnie przestrzeń na parterze prezentuje się bardzo ciekawie – zachwycają oryginalne schody i bardzo wysokie pomieszczenie, w którym króluje naturalne światło. Wnętrza są urządzone w minimalistycznym stylu. Dominują szarości i ciekawe faktury na ścianach. Akcenty kolorystyczne stanowią dodatki, które są żółte i niebieskie. Zajrzyjcie do galerii.


Maffashion pokazała dom

Maffashion pokazała dom

Maffashion pokazała dom

Maffashion pokazała dom

Maffashion pokazała dom

Maffashion pokazała dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×