Maffashion „źle stanęła” i pokazała ciążowe krągłości. Przed fanami nic się nie ukryje

Maffashion

Maffashion

Chociaż plotki o ciąży Maffashion zostały potwierdzone, to fanki wciąż zarzucają jej ukrywanie swojego stanu. Pod najnowszym zdjęciem w bikini rozpętała się burza.

Maffashion już od kilku miesięcy tworzy szczęśliwy związek ze swoim partnerem Sebastianem Fabijańskim. Chociaż początkowo próbowali ukryć swoją relację przed światem, to w końcu zdecydowali się ujawnić. Co jakiś czas w mediach pojawiają się ich wspólne zdjęcia, a aktor w rozmowie z Jastrząb Post potwierdził, że są razem.

Super dziewczyna. Jesteśmy parą. Po prostu – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Maffashion na zdjęciu w bikini. W komentarzach dyskusja o ciąży

Szczęśliwy związek trwa w najlepsze. Ostatnio media obiegła informacja o tym, że zakochani wkrótce zostaną rodzicami. Jednak ani blogerka, ani aktor bezpośrednio nie odnieśli się do tych plotek. Mimo tego sporo do myślenia dał ostatni komentarz, jaki Maff zamieściła pod zdaniem jednej z fanek.

Internaturka nawiązała wtedy do opublikowanego przez królową blogosfery filmiku reklamowego. Dopatrzyła się na nim nieco większego brzuszka i zasugerowała, że nie jest on zwykłym wzdęciem, a po prostu ciążową krągłością. Julia skwitowała to krótko:

Kebabów nie jadam i się nie wypieram.

Wydaje się, że komentarz Kuczyńskiej powinien uciąć wszelkie spekulacje i złośliwe komentarze ze strony fanów. Jednak nic bardziej mylnego. Pod jej ostatnim zdjęciem w bikini dyskusja rozpoczęła się na nowo. Fanka zarzuciła jej, że wciąż ukrywa swój obecny stan.

Blogerka pozuje na nim w skąpym stroju kąpielowym, opierając się o blat. Nie zamieściła przy nim żadnego opisu.

Maffashion w bikini

Maffashion w bikini

Nikt zapewne nie spodziewał się burzy, jaka rozpętała się w komentarzach. Jedna z obserwujących napisała ironicznie:

Julko droga, ciążowego brzucha nie da się ukryć. Źle stanęłaś i go widać.

Maffashion natychmiast zareagowała na te słowa:

Źle stanęłam? – zapytała.

Na głosy osób stojących w obronie Julii nie trzeba było długo czekać. Fani blogerki zgodnie przyznali, że jej zachowanie zapewne wynika z faktu, iż wcale nie chce ukryć swojego brzucha, lecz ma na względzie swoją prywatność. W końcu ciąża to wyjątkowy czas i każda przyszła mama chce go przeżyć w spokoju.


Maffashion w bikini

Maffashion w bikini

Maffashion w bikini

Maffashion w bikini

Maffashion odpowiada internautce

Maffashion odpowiada internautce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×