Szukaj

Maffashion w sesji z synkiem. Zabawne miny bogerki rozbawiły bobaska. Uśmiał się, a razem z nim internauci

Maffashion i Bastian

Maffashion i Bastian

Maffashion rozbawiła swoich obserwujących na Instagramie, publikując efekty sesji zdjęciowej z Bastianem. Zobaczcie, jakie ona robi zabawne miny.

Maffashion i Sebastian Fabijański uznawani są za jedną z najbardziej trzymających w tajemnicy swoją prywatność par polskiego show-biznesu. O tym, że są w związku oraz o ciąży Julii nie informowali przez bardzo długi czas, uznając, że ich życie, to ich sprawa. Dopiero na kilka tygodni przed porodem influencerka zdecydowała się na opublikowanie sesji ciążowej, której autorem był przyszły tato, a na której w pełni wyeksponowała brzuszek.

Maff odkąd została mamą raz na jakiś czas wrzuca na Instagram zdjęcia małego Bastiana, albo chłopiec pojawia się w relacjach z jej codziennego życia. Stara się nie upubliczniać wizerunku malucha. Jedynie w Święta Bożego Narodzenia Sebastian Fabijański zrobił wyjątek i opublikował na swoim profilu zdjęcie z kąpieli uroczego synka.

Dzisiaj na profilu blogerki pojawiła się cała sesja z niezwykle rozbawionym Bastianem.

Maffashion w zabawnej sesji z synkiem

Ostatnio Maff podzieliła się ze swoimi fanami dosyć nieprzyjemną sprawą, która dotyczyła jej synka. Otóż znalazł się hejter, który nie przebierał w słowach, komentując fotografie malucha, ale także znajomych blogerki. Kuczyńska postanowiła ostro zareagować i upubliczniła wpisy i wizerunek wspomnianej osoby.

Nie opublikowałabym tego, gdyby nie te ohydne komentarze pod zdjęciem dziecka. Zazwyczaj olewam (i olewalam wcześniej wiadomości tego kogoś) takich trolli. Jednak to już gruba przesada. Wiem, za osoba stojąca za tym profilem wysyła takie wiadomości/komentarze nie tylko mi (tu tez screeny od mojej Lany). Zgłoszenie konta tej osoby to za mało moim zdaniem. Ktoś wie gdzie to zgłosić? Najchętniej chciałabym tez IP. PS i mam w d to, ze upubliczniam profil! Niech to będzie przestroga dla tych co podobnie się „bawią” w internecie.

Dodała także, że sprawa jest w toku. Pozostaje czekać na wyniki działań Julii. Niezrażona jednak nadal działa w mediach społecznościowych i ku uciesze internautów podzieliła się fotografiami z sesji z synkiem.

Na ujęciach, które pokazała, widzimy, że robi bardzo zabawne miny, które rozśmieszyły Bastiana. Bobas jest niezwykle rozbawiony, a razem z nim obserwujący Maffashion.

W komentarzach nie brakuje zachwytów. Nie ma co się dziwić internautom, bo zdjęcia są świetne.


Maffashion i Bastian

Maffashion i Bastian

Maffashion i Bastian

Maffashion i Bastian

Maffashion i Bastian

Maffashion i Bastian

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×