Maffashion chyba właśnie potwierdziła ciążę. Bardziej wymownej kreacji nie mogła wybrać

Maffashion

Maffashion

Maffashion wyborem kreacji na najnowsze zdjęcia potwierdza, że jest w ciąży? Suknia jest piękna, ale zdecydowanie maskuje strategiczne miejsce. I do tego te pozy... Zobaczcie.

Maffashion i Sebastian Fabijański spotykają się już kilka dobrych miesięcy. Początkowo ukrywali swoją relację. Dopiero po kilku tygodniach potwierdzili związek. Co jakiś czas w mediach pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Oboje nie ukrywają, że dobrze im się układa.

Niedawno media obiegły plotki, że Julia jest w ciąży. Jako pierwszy informował o tym Pudelek: 

Julia jest pod stałą obserwacją lekarza, ponieważ ciąża w połączeniu z chorobą, z którą walczy od wielu lat, czyni sytuację bardzo delikatną – donosi informator Pudelka.

Czy informacja o ciąży Maffashion jest prawdą? Ciągle nie ma oficjalnego potwierdzenia. Co jakiś czas media obiegają zdjęcia brzucha celebrytki, ale ani ona, ani jej partner, sprawy nie skomentowali. Jakiś czas potem okazało się, że Kuczyńska ruszyła ze swoją marką odzieży i to właśnie ten projekt nazwała swoim dzieckiem.

Jestem totalnie wzruszona i podekscytowana! W końcu informuję Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku! @eppram_official wymysśliłyśmy i tworzyłyśmy razem z @lananguyen_priv od ponad roku. Wystartowałyśmy pół roku temu, ale bez informowania i reklamowania brendu „twarzą”…

Jednak sprawa nie daje spokoju, a informacja ta może być mydleniem oczu. Czy Maffashion jednak jest w ciąży?

Czy Maffashion jest w ciąży? Zdjęcia w obszernej kreacji

Jakiś czas temu Maffashion i Sebastian Fabijański zostali przyłapani w specjalistycznej klinice ginekologicznej, która podobno prowadzi ciążę influencerki. Potrzebuje specjalistów, gdyż cierpi na Hashimoto, chorobę tarczycy.

Do tej pory Julia Kuczyńska nie potwierdziła tych plotek, ale wszystko wskazuje na to, że nie tylko spodziewa się dziecka, ale też nie może już utrzymać tego w tajemnicy. Niedawno zaprezentowała się w sukience podkreślającej jej zaokrąglone kształty. Jej zdjęcia z Instagrama wyraźnie pokazują wystający brzuszek.

Dzisiejsza stylizacja także zdaje się potwierdzać ciążę celebrytki. Suknia, w której pozuje, jest nie tylko przepiękna, ale także obszerna. Mało tego – na jednym ze zdjęć Julia naciąga kreację tak, że zupełnie przykrywa brzuszek. Czy Maff coś sugeruje?


Maffashion jest w ciąży?

Maffashion jest w ciąży?

Maffashion jest w ciąży?

Maffashion jest w ciąży?

Maffashion jest w ciąży?

Maffashion jest w ciąży?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×