Szukaj

Maffashion wkrótce przenosi się do nowego domu. Opuszcza niezłe luksusy. Jak wygląda jej apartament?

Maffashion - mieszkanie

Maffashion - mieszkanie

Maffashion mieszka w pięknym apartamencie. Wkrótce zmieni go na dom. Zobaczcie, jakie luksusy opuści blogerka i jej najbliżsi.

Maffashion tworzy bardzo udaną parę z Sebastianem Fabijańskim. Początkowo zakochani unikali komentowania swojego związku. Wszystko trzymali w tajemnicy i udzielali jedynie lakonicznych wypowiedzi na temat tego, co ich łączy. Z biegiem czasu przestali jednak ukrywać swoją relację i zaczęli zdradzać coraz więcej szczegółów ze wspólnego życia. Już latem zaczęły pojawiać się doniesienia na temat ciąży blogerki. Ich relacja była na tyle głęboka, że zdecydowali się na dziecko.

Blogerka dopiero pod koniec ciąży potwierdziła to, czego wszyscy spodziewali się już od dawna. Na jej profilu pojawiła się piękna ciążowa sesja. Zaprezentowała w niej sporych rozmiarów krągłości, a zaledwie kilka dni później urodziła syna. Pierwsze zdjęcie noworodka opublikował dumny Fabijański. Chłopiec otrzymał bardzo oryginalne imię – Bastian. Jego pojawienie się na świecie spowodowało, że Maff częściej zaczęła publikować posty, w których można podziwiać jej luksusowy apartament.

Jak mieszka Maffashion?

Julia i Sebastian planują zamieszkać w nowym domu, idealnie skrojonym do ich potrzeb, więc wystawili apartament, który, póki co zajmują na sprzedaż. Można je kupić za 3 mln złotych. Maffashion uwielbia eksperymentować z modą, jednak we własnym mieszkaniu postawiła na funkcjonalność, sprawdzoną klasykę i minimalizm.

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 164,68 m2 znajdujący się na ostatnim piętrze inwestycji In Art. Penthouse charakteryzuje się ciszą i prywatnością, wysokie 3-metrowe sufity w połączeniu z panoramicznymi oknami, powodują, że odczucie przestrzeni jest jeszcze większe. Ogromny taras o powierzchni 52 m2 w otoczeniu wierzb zapewnia intymność, a jego układ pozwala na pełne wykorzystanie tej powierzchni. Na tarasie znajduje się pełna strefa wypoczynkowa z genialnym nagłośnieniem Bowers&Wilkins oraz miejscem na jacuzzi – czytamy w opisie firmy deweloperskiej, zajmującej się sprzedażą lokum.

Faktycznie, zdjęcia wnętrz robią wrażenie: pomieszczenia są wysokie, przestrzenne i urządzone ze smakiem. Dominują jasne meble, miejscami pojawiają się złote akcenty. Nie brakuje wygodnych mebli, które aż zapraszają do zagłębienia się w nich i relaksu. W sypialni możemy podziwiać wielkie łóżko z pięknym zagłówkiem. Urokliwe, drewniane podłogi nadają wnętrzom charakteru. Zajrzyjcie do naszej galerii, tam znajdziecie zdjęcia luksusów, które Maffashion, Sebastian Fabijański i Bastian już wkrótce opuszczą.


Maffashion - apartament

Maffashion - apartament

Maffashion - apartament

Maffashion - apartament

Maffashion - apartament

Maffashion - apartament

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×