Szukaj

Tak się kończy poprawianie urody po kosztach. Maffashion jest załamana efektem. Zdjęciami ostrzega fanki

Maffashion

Maffashion

Maffashion na Instagramie odpowiadała na pytania internautów. Zdradziła, że pięć lat temu poprawiła sobie urodę. Teraz przestrzega przed popełnianiem podobnych błędów.

Maffashion od wielu lat prężnie działa w sieci. W 2009 roku założyła blog internetowy poświęcony modzie, który z każdym rokiem zyskiwał ogromną popularność. Cztery lata później pojawiła się na okładce magazynu KMAG, a także została polską ambasadorką marki Gatta. To dopiero początek jej sukcesów. Niedawno gwiazda ruszyła z marką odzieżową Eppram, która cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Ubrania z polską metką w swoich szafach mają Aniołek Victoria’s Secret (więcej tutaj) oraz Kourtney Kardashian i jej przyjaciółka.

Od kilku miesięcy Maff łączy karierę z wychowywaniem dziecka i udowadnia, że te dwa aspekty mogą iść ze sobą w parze. Razem z Sebastianem Fabijańskim powitali na świecie synka, Bastiana. Uroczy chłopiec raz na jakiś czas pojawia się w social mediach znanej mamy, a każde zdjęcie jest niemal tak samo rozczulające.

Zobacz: Maff w sesji z synkiem. Zabawne miny bogerki rozbawiły bobaska. Uśmiał się, a razem z nim internauci

Maffashion o zabiegu kosmetycznym. Czego by nie powtórzyła?

Julia Kuczyńska nie zapomina jednak o swoich fanach. Niedawno zachęcała ich do zadawania pytań. Odpowiedzi na niektóre z nich udostępniała na swoim Instagramie.

Jedna z internautek zapytała, czy Maffashion, która zmaga się z Hashimoto, miała komplikacje po korekcie ust? Blogerka zdradziła, że pięć lat temu zdecydowała się na skorzystanie z dóbr medycyny estetycznej, chciała poprawić asymetrię w górnej wardze. Kwas zdążył się jednak już wchłonąć.

5 lat temu spróbowałam. Chciałam zobaczyć, jak to jest. Miałam ochotę wyrównać małą asymetrię w górnej wardze. Tyle. Nie znam się w tym temacie, nie znam też klinik, gdzie „robią najlepiej usta”. Wiem tylko, że kwas się wchłania. Po upływie +/- pół roku usta masz jak wcześniej.

Przy okazji gwiazda ujawniła, że korektę ust robiła jej dziewczyna, która nie była lekarzem. Blogerka przestrzega przed popełnianiem podobnych błędów:

Byłam nieodpowiedzialna i te 5 lat temu zrobiłam zabieg u dziewczyny, która nie była lekarzem. Tego nie wolno robić.

Maffashion o nieudanym zabiegu

Maffashion o nieudanym zabiegu

Dołączamy się do apelu Maffashion.


Maffashion o nieudanym zabiegu

Maffashion o nieudanym zabiegu

Maffashion poprawiła sobie usta

Maffashion poprawiła sobie usta

Maffashion poprawiła sobie usta

Maffashion poprawiła sobie usta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×