Szukaj

Maffashion wróciła do Czarka?! Tym filmikiem na Instagramie tylko to potwierdziła [WIDEO]

Maffashion i Czarek są razem

Maffashion i Czarek Jóźwik wrócili do siebie?

Plotki o rozstaniu MaffashionCzarka Jóźwika od tygodni krążą po sieci i wracają jak bumerang gdy tylko sprawa nieco ucichnie. Nie wiadomo skąd wzięły się pogłoski o kryzysie w relacji słynnej blogerki i popularnego vlogera, ale od dłuższego czasu para nieustannie jest na świeczniku. Mówiono nawet, że udają, że są razem – podobno by nie stracić kontraktów reklamowych. Razem mieli tworzyć “silną markę” i z obawy przed utratą kontrahentów ciągnęli “szopkę”.

Gdy te pogłoski dotarły do samych zainteresowanych, Julia ostro skomentowała je w social mediach, sugerując tabloidom by stuknęły się w głowę:

Kiedy to niby nasz związek był warunkiem naszych oddzielnych kontraktów, pracy? Każdy z nas działa w swojej przestrzeni, pojedyncze rzeczy się zazębiały np kontrakt Abstra z cola i mój z cola. Zamierzają publikować wspólne zdjęcia zeby nie rezygnować z reklam? Czekam na przykład takich wielkich wspólnych REKLAM? Albo okładek, ścianek czy kanap śniadaniowych. Puknijcie się klawiatura w głowę następnym razem piszac plotki z plotek – komentowała blogerka.

Teraz postanowiła ostatecznie uciąć wszelkie spekulacje, na swoim Instagramie publikując film zza kulis powstawania nowej kampanii reklamowej, w której wzięła udział. Na nagraniu, na którym pręży zgrabne ciało w seksownej koronkowej bieliźnie, oznaczyła swojego ukochanego ogromną czcionką – tak, by nikt przypadkiem tego nie przeoczył.

Myślicie, że teraz uwolnią się wreszcie od złośliwych pomówień?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Kuczynska (@maffashion_official)

Plejada gwiazd na premierze filmu „Planeta Singli 2”: Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Izabella Miko, Maffashion, Agnieszka Więdłocha

Epidemia atakuje gwiazdy! Rusin, Kayah, Szostak i Maffashion walczą z paskudną chorobą!

Ostro! Maffashion rozpaliła Instagram ponętną sesją w bikini! Film z plaży odbiera mowę!


Czy podoba Ci się Maffashion?

×