Julia Wieniawa wraca do muzyki z mocnym uderzeniem. Nowa fryzura i Maffashion w klipie. Takiego szału jeszcze nie fundowała fanom

Maffashion, Julia Wieniawa

Maffashion, Julia Wieniawa

Maffashion w teledysku do utworu Julii Wieniawy. Efektami pochwaliła się na Instagramie. W jakiej stylizacji wystąpiła?

Maffasion jest bardzo popularną blogerką i influencerką, która od 2020 roku łączy pracę z macierzyństwem. Oprócz tego, że prężnie działa w sieci, rozkręca też markę modową i może się pochwalić sporym sukcesem, bo jej ubrania lubią nosić gwiazdy, jak na przykład Kourtney Kardashian. Mało tego, Julia nie stroni także od udziału w teledyskach, ma ich na swoim koncie już kilka, a właśnie pojawił się kolejny. Do współpracy Kuczyńską zaprosiła Julia Wieniawa. Będzie hit?

Maffashion w teledysku Julii Wieniawy

Julia Wieniawa nie skupia się tylko i wyłącznie na aktorstwie. Może pochwalić się już kilkoma piosenkami, które spotkały się z bardzo dobrym odbiorem, m.in. Nie muszę i Zabierz tę miłość z Maciejem Musiałowskim.

22-latka pracuje obecnie nad swoją pierwszą płytą. Właśnie pojawiła się zapowiedź debiutanckiego albumu Julii Wieniawy. Do internetu trafił singiel Na darmo, a w nim między innymi pojawiła się Maffashion, która nie omieszkała się pochwalić projektem na Instagramie.

Nowy singiel Julii Wieniawy doczekał się już teledysku nakręconego w warszawskim Teatrze Sabat. Przewijają się w nim trzy czasy — lata dwudzieste, osiemdziesiąte oraz współczesne, a wokalistka i aktorka odgrywa w nim rolę asystentki iluzjonisty, który prezentuje na scenie magiczne sztuczki. Na widowni pojawia się Maff.

Utwór #NADARMO już hula na youtube. Gratki @juliawieniawa! Niech się pięknie niesie. PS czekam na cały krążek! – napisała blogerka.

Julia Wieniawa współpracowała z Maciejem Sawochem, Kubą Karasiem i Arkiem Kłusowskim. Ten ostatni jest również autorem tekstu do Na darmo. Przyznała także, że utwór jest jej hymnem o spełnianiu marzeń, w którym opowiada o naprawdę niełatwej drodze:

Niełatwej drodze, którą szczególnie my kobiety musimy pokonywać. Aby dotrzeć tam, gdzie pragniemy, musimy uwierzyć w siebie, odnaleźć prawdziwą siłę i zawalczyć o swoje pragnienia. A kiedy przychodzi już ten wyczekany moment – trzeba pokonać strach i wykorzystać naszą chwilę w pełni. Bo drugi raz może się już nie powtórzyć.

Poniżej możecie obejrzeć teledysk do utworu Na darmo.


Maffashion w teledysku Julii Wieniawy

Maffashion w teledysku Julii Wieniawy

Maffashion w teledysku Julii Wieniawy

Maffashion w teledysku Julii Wieniawy

Maffashion - Gwiazdy wspierają LGBT+

Maffashion - Gwiazdy wspierają LGBT+

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×