Szukaj

Maffashion na zdjęciu tuż przed porodem. W zaawansowanej ciąży pracowała w ekstremalnych warunkach

Maffashion

Maffashion

Maffashion na Instagramie pokazała kulisy sesji zdjęciowej i przy okazji pochwaliła się zdjęciem zrobionym w siódmym miesiącu ciąży. Jak wyglądała kilka tygodni przed porodem?   

Maffashion i Sebastian Fabijański bardzo długo nie informowali fanów, że ich rodzina się powiększy. Chociaż w mediach co jakiś czas pojawiały się informacje o ciąży blogerki, sami zainteresowani wybrali strategię milczenia. Jak tłumaczyła Maff po fakcie, chcieli przeżywać ten wyjątkowy czas jedynie z najbliższymi:

Wiem po znajomych i nieznajomych, że z tą ciążą różnie bywa, nawet w późnych miesiącach można poronić. Lepiej nie zapeszać. U mnie z tym zdrowiem też było różnie. Plus niemówienie o tym stanie dawało mi sporo czasu na przeżywanie tego w najbliższym gronie. W spokoju. Nie chciałam, żeby moje zdjęcia z brzuchem krążyły po sieci i żeby z każdego zdjęcia robiono newsa.

Maffashion w siódmym miesiącu ciąży nie zwalniała tempa

Maffashion dopiero od niedawna pokazuje niepublikowane wcześniej zdjęcia z okresu ciąży. Na Instagramie pochwaliła się już m.in. bajkowym baby-shower, na którym nie brakowało wymyślnych dekoracji. Blogerka przed obiektywem pozowała w przylegającej do ciała sukience, która podkreślała jej krągłości.

Nieco luźniejszy strój wybrała na sesję zdjęciową marki odzieżowej Eppram. Chociaż Maff była wówczas w siódmym miesiącu ciąży, nadzorowała przebieg prac, a także sama chwyciła za aparat i zrobiła kilka zdjęć. Postawiła na wygodną stylizację, sięgając po szeroką, czarną koszulkę i krótkie spodenki. Pracowała w ekstremalnych warunkach — sesja miała miejsce na wodzie.

Maffashion nie tylko pracowała w ciąży, ale także do służbowych zobowiązań wróciła krótko po porodzie. Nie wszystkim internautom się to jednak spodobało. Gdy jedna z pań skrytykowała blogerkę za podjęcie takiej decyzji, w odpowiedzi mogła przeczytać:

Można na 3-4 godziny się wyrwać. Oczywiście jeśli wszystko jest ok, masz pokarm i jeśli masz zaufana opiekę, z która dzidzia dobrze się czuje, i może chwile zostać. Ewentualnie zabierasz dziecko na plan. Wiec jak widzisz rozwiązania są.

W ten sposób Maff sprytnie wyciszyła dalszą dyskusję.


Maffashion w siódmym miesiącu ciąży

Maffashion w siódmym miesiącu ciąży

Maffashion pokazała zdjęcie z baby shower

Maffashion pokazała zdjęcie z baby shower

Maffashion w nowej fryzurze

Maffashion w nowej fryzurze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×