Szukaj

Maffashion pokazała pierwsze takie zdjęcia z okresu ciąży. Dopiero teraz widać, jak bardzo zmieniło się jej ciało

Maffashion

Maffashion

Maffashion na Instagramie pochwaliła się niepublikowanymi zdjęciami z okresu ciąży. Pokazała, jak zmieniło się jej ciało w czasie oczekiwania na poród. W ten sposób uczciła Dzień Kobiet. Internauci są zachwyceni.

Maffashion swoją przygodę z blogowaniem rozpoczęła w 2009 roku. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Nie tylko zyskała mnóstwo fanów, ale także stworzyła kilka szeroko komentowanych projektów. Jej ostatnie zawodowe dziecko to marka Eppram, po której produkty chętnie sięgają zagraniczne gwiazdy w kraju i za granicą, jak np. Kourtney Kardashian (zdjęcia tutaj).

Maffashion w ciąży. Niepublikowane zdjęcia

Maffashion od kilku miesięcy łączy karierę z wychowywaniem synka, Bastiana. Chłopiec jest owocem miłości blogerki i jej partnera, Sebastiana Fabijańskiego. Gwiazda sieci bardzo długo nie potwierdzała, że zostanie mamą. W rozmowie z Dzień Dobry TVN ujawniła, że przez różne zdrowotne aspekty nie był to dla niej łatwy temat:

Różne rzeczy po drodze ciąży mogą się wydarzyć. Mamy i przykłady z branży i wiele osób ma takie przykłady z własnego doświadczenia. To jest moja pierwsza ciąża i nigdy nie wiedziałam, jak się będę w niej zachowywała, jak się będę czuła i jak będę ją przechodziła. Z uwagi na zdrowotne aspekty, przez długi czas to nie był łatwy temat, to nie chciałam o tym mówić.

Maffashion nie ukrywa swojego synka i zdarza się, że raz na jakiś czas pokazuje jego zdjęcia w sieci. Dzieli się też fotkami z okresu, w którym oczekiwała na narodziny Bastiana. Na najnowszych możemy zobaczyć, jak bardzo zmieniło się jej ciało w czasie ciąży.

Maffashion pozuje w stroju kąpielowym. Czule obejmuje pięknie zaokrąglony brzuszek, który jest sporych rozmiarów. W opisie zdradziła, że wrzuca tę sesję nie bez powodu. W ten sposób chce uczcić Dzień Kobiet 2021. Pod koniec wpisu złożyła internautkom życzenia:

Szukałam w tel jakiegoś turbo kobiecego (dla mnie) i wyjątkowego zdjęcia. I chyba wszystkie te z okresu ciąży są dla mnie właśnie takie. Wtedy tez mnie kobiety było najwiecej  i wtedy tez ja jako kobieta zaczęłam być dla siebie mniej surowa pod wieloma względami #womenpower #womensday #womensday2021. Moje drogie panie! W tym dniu chciałabym Wam życzyć wszystkiego tego czego każda z Was aktualnie potrzebuje. Po prostu. #internationalwomensday #dzienkobiet

Fanki nie przeszły obok wpisu obojętnie. W komentarzach komplementują kadr blogerki i zachwycają się urodą Maffashion:

  • Oj tak! Jest turbokobieco!! Przepięknie. Wszystkiego, co najlepsze, bądźmy dla siebie dobre!
  • Ślicznie wyglądałaś w ciąży. Tobie również najlepszego !
  • O matko jakie śliczne!!!!!

My również jesteśmy pod wrażeniem.


Maffashion pokazała zdjęcia z okresu ciąży

Maffashion pokazała zdjęcia z okresu ciąży

Maffashion pokazała zdjęcia z okresu ciąży

Maffashion pokazała zdjęcia z okresu ciąży

Maffashion w ciąży przytyła 16 kilogramów

Maffashion w ciąży przytyła 16 kilogramów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×