Szukaj

Maffashion pokazała twarz hejtera i napisała otwarty list: „Mam w d…, że upubliczniam profil”. Dostała skandaliczne wiadomości

Maffashion

Maffashion

Maffashion idzie na wojnę z hejterem. Opublikowała bez ukrywania profilu jego nienawistne wpisy. Komentarze są więcej niż oburzające. Zobaczcie, co zamierza Julia Kuczyńska.

Hejt jest zjawiskiem obecnym nie tylko w Internecie, ale i w życiu codziennym. Polega on na negatywnych i agresywnych komentarzach w sieci lub wrogim odnoszeniu się do jakichś tematów lub osób. Sprzyja mu anonimowość i bardzo często niestety bezkarność osób, które nie wahają się pisać nawet najbardziej nienawistnych słów, których nie zdecydowałby się powiedzieć swojej ofierze w oczy. Takie treści nie posiadają żadnej wartości i mają na celu jedynie sprawienie przykrości. Celem hejtera może być w zasadzie każdy.

Według statystyk hejtowana jest co czwarta osoba w Internecie. Aż 11 procent internautów przyznaje, że zdarza im się to robić. Oczywiście najbardziej narażone są osoby publiczne, które często swoją pracę łączą z umieszczaniem fragmentów życia na portalach społecznościowych.

Maffashion właśnie udostępniła post, w którym wypowiada wojnę internetowemu  nienawistnikowi. Zdradziła, co zamierza zrobić.

Maffashion idzie na wojnę z hejterem

Maffashion i Sebastian Fabijański uznawani są za jedną z najbardziej trzymających w tajemnicy swoją prywatność par show-biznesu. O tym, że są w związku oraz o ciąży Julii nie informowali przez długi czas. Dopiero na kilka tygodni przed porodem influencerka opublikowała sesję ciążową, na której w pełni wyeksponowała brzuszek. Autorem fotografii był przyszły ojciec maluszka.

Maff odkąd została mamą raz na jakiś czas wrzuca na Instagram zdjęcia małego Bastiana. Stara się nie upubliczniać wizerunku dziecka, ale w Święta Bożego Narodzenia Sebastian zrobił wyjątek i opublikował na swoim profilu zdjęcie z kąpieli uroczego synka. Od tego zdjęcia się zaczęło. Pojawiły się straszne komentarze. Hejter nie przebierał w słowach. Julia pogrzebała w postach i okazało się, że ktoś podszywający się pod ten sam profil, nie szczędzi nienawistnych komentarzy.

W związku z tym postanowiła zareagować. Napisała post i nie ukryła wizerunku nienawistnika. Postanowiła, że nie zostawi sprawy.

Nie opublikowałabym tego, gdyby nie te ohydne komentarze pod zdjęciem dziecka. Zazwyczaj olewam (i olewalam wcześniej wiadomości tego kogoś) takich trolli. Jednak to już gruba przesada. Wiem, za osoba stojąca za tym profilem wysyła takie wiadomości/komentarze nie tylko mi (tu tez screeny od mojej Lany). Zgłoszenie konta tej osoby to za mało moim zdaniem. Ktoś wie gdzie to zgłosić? Najchętniej chciałabym tez IP. PS i mam w d to, ze upubliczniam profil! Niech to będzie przestroga dla tych co podobnie się „bawią” w internecie.

PS2 Już dziękuje za Wasze wszystkie wiadomości. Sprawa ruszyła.

Internauci w pełni poparli zdecydowane działania Maffashion i życzą jej, żeby sprawca tam masowego hejtu został pociągnięty do odpowiedzialności za swoje słowa.


Maffashion walczy z hejterem

Maffashion walczy z hejterem

Maffashion walczy z hejterem

Maffashion walczy z hejterem

Maffashion walczy z hejterem

Maffashion walczy z hejterem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×