Maffashion o pikantnych szczegółach związku z Fabijańskim. Zdradziła „częstotliwość zbliżeń” przed ciążą i po

Maffashion

Maffashion

Maffashion otworzyła się w nowym wywiadzie. Udzieliła szczerych odpowiedzi na pytania dotyczące ciąży i seksu z Sebastianem Fabijańskim. Co wyjawiła?

Maffashion (właśc. Julia Kuczyńska) od wielu lat rozwija karierę w show-biznesie. Zaczynała od prowadzenie bloga, na którym prezentowała stworzone przez siebie stylizacje. Szybko stała się inspiracją i modowym drogowskazem dla dziesiątek tysięcy kobiet. Z czasem rozwinęła swoją działalność. Razem z projektantką Laną Nguyen stworzyła własną markę odzieżową.

Dobrze wiedzie się też u niej prywatnie.  W 2020 roku weszła w związek ze znanym aktorem, Sebastianem Fabijańskim, z którym wychowuje synka: Bastiana. Chłopczyk jest dla rodziców oczkiem w głowie. Kuczyńska często opowiada o nim i pokazuje jego zdjęcia w social mediach. Macierzyństwo, z pewnością, nie jest dla niej tematem tabu.

Maffashion o ciąży i seksie z Sebastianem Fabijańskim. Co wyjawiła?

Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny. Maffashion udzieliła wywiadu serwisowi Ofemin, w którym opowiedziała o ciąży. Jak wyznała, planowała dziecko.

Rozmawialiśmy o tym z Sebastianem i bez względu na to, jakie są spekulacje, ciąża nie była niespodzianką. To było planowane.

Powiedziała też, jaki ma stosunek do tego, że korzysta z pomocy niani. Również i ten temat nie stanowi dla niej tabu. Nie widzi ona nic złego w sięganiu po pomoc w opiece nad synkiem.

Uważam, że niania nie jest do wychowywania naszego dziecka, tylko do pomocy rodzicom w zajmowaniu się nim. Dziwi mnie, że ludzie nie mają problemu z oddaniem dziecka do żłobka, gdzie dziećmi zajmują się obcy ludzie, a mają problem z nianią. Jeśli akurat mnie stać i mogę sobie na to pozwolić, żeby dziecko było w domu w tych pierwszych latach, to jest to fajna opcja. (…) Wiem, że są osoby, które tego nie pochwalają. Może myślą, że zostawiam Bastka, w ogóle się nim nie interesuję i że ktoś inny się nim zajmuje. Ale mnie to kompletnie nie interesuje. Bo ja wiem, ile czasu spędzam z moim synem

W dalszej części rozmowy influencerka dostała pytanie dotyczące seksu po porodzie. Julia wytłumaczyła, że ciągle czuła się seksowna, nawet zaraz po ciąży, ale po narodzinach Bastiana zmieniła priorytety. Przez to rzadziej miała czas na zbliżenia z Sebastianem.

Od razu po ciąży czułam się osobą seksualną. Wiadomo, gdy kobieta rodzi, to działają u niej hormony. Te emocje przenosi na dziecko, na tę bliskość, więc mniej potrzebuje jej od partnera. Plus dochodzi oczywiście połóg. Ja poszłam w oddawanie bliskości i uwagi dziecku, więc częstotliwość zbliżeń z partnerem oczywiście się zmieniła. No i przez zmęczenie, powiedzmy sobie szczerze. Lubię też, jak jest klimat, jakieś budowanie napięcia, chyba zresztą większość kobiet tak ma. A tutaj teraz nie ma na to przestrzeni.

Na koniec przyznała, że teraz, gdy wychowuje synka, czuje że przeżywa największą miłość życia.

Lubicie Julię Kuczyńską?


Maffashion – Paradyż Designers | fot. AKPA

Maffashion – Paradyż Designers | fot. AKPA

Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Sebastian Fabijański – Eldorado, premiera książki

Sebastian Fabijański – Eldorado, premiera książki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×