Szukaj

Maffashion z okazji Dnia Mężczyzn wrzuciła rozkoszne filmiki z Bastianem. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny

Maffashion

Maffashion

Maffashion z okazji Dnia Mężczyzn pokazała rozkoszne nagrania, w których główną rolę odgrywa jej synek, Bastian. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny.  

Maffashion od wielu lat działa w branży mody. Pierwsze kroki stawiała już w 2009 roku, gdy założyła pierwszego bloga. To okazało strzałem w dziesiątkę. Strona błyskawicznie zyskiwała nowych czytelników i przyniosła jej spore grono wiernych fanów. Przez kolejne lata mogli obserwować jej działania.

Maff nie tylko zapisała na swoim koncie mnóstwo udanych stylizacji i przepięknych sesji zdjęciowych do poczytnych magazynów, ale także stworzyła markę odzieżową Eppram. Po ubrania z metką wspomnianej firmy chętnie sięgają zagraniczne gwiazdy w kraju i za granicą, jak np. Kourtney Kardashian (zdjęcia tutaj).

Maffashion pokazała rozkoszne nagrania z synkiem, Bastianem

Blogerka spełnia się nie tylko zawodowo, ale także w roli mamy. Wraz z partnerem, Sebastianem Fabijańskim, wychowują Bastiana. Zakochani bardzo długo nie potwierdzali tych szczęśliwych wieści. Julia Kuczyńska pod koniec ciąży zdradziła, że powodem, przez który milczała, były aspekty zdrowotne:

Różne rzeczy po drodze ciąży mogą się wydarzyć. Mamy i przykłady z branży i wiele osób ma takie przykłady z własnego doświadczenia. To jest moja pierwsza ciąża i nigdy nie wiedziałam, jak się będę w niej zachowywała, jak się będę czuła i jak będę ją przechodziła. Z uwagi na zdrowotne aspekty, przez długi czas to nie był łatwy temat, to nie chciałam o tym mówić.

Od kilku tygodni Maffashion nie ukrywa swojego dziecka. Raz na jakiś czas pokazuje w sieci jego nowe ujęcia. Tak jak w środę, gdy z okazji Dnia Mężczyzn, podzieliła się trzema rozkosznymi filmikami. Na jednym z nich widać Bastiana leżącego w łóżeczku, na drugim podczas snu, na trzecim w trakcie zabawy. W oczy rzuca się uroczy, szczery uśmiech dziecka.

Skoro nie mogę dodać zdjęcia to niech będzie video. Równe 6 miesięcy za nami  #myboy #dzienmezczyzn #wykapanytata

Nagrania poruszyły internautów. W komentarzach piszą, że chłopiec jest kopią znanego taty:

  • Mam cukrzyce od patrzenia na Bastusia, jest przesłodki.
  • Jaki on podobny do Sebastiana!
  • Cudowny jest. Szybko dzieci rosną! Na tych filmikach to czysty tata.

Też uważacie, że Bastian jest kopią Sebastiana Fabijańskiego?


Maffashion pokazała nowe ujęcia Bastiana

Maffashion pokazała nowe ujęcia Bastiana

Maffashion pokazała nowe ujęcia Bastiana

Maffashion pokazała nowe ujęcia Bastiana

Maffashion pokazała nowe ujęcia Bastiana

Maffashion pokazała nowe ujęcia Bastiana

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×