Maffashion ostatecznie rozprawia się z Fabijańskim. Jej strój na Halloween to cios w samo serce byłego partnera. Internet zapłonął

Maffashion, Sebastian Fabijański

Maffashion, Sebastian Fabijański

Maffashion popisała się niemałą kreatywnością, wybierając kostium na tegoroczne Halloween. Przy okazji boleśnie utarła nowa Sebastianowi Fabijańskiemu. Jak się przebrała?

Maffashion i Sebastian Fabijański byli jedną z najbardziej tajemniczych par rodzimego show-biznesu. Związek aktora i influencerki zaczął się w 2019 roku i bardzo wszystkich zaskoczył. Uczucie długo trzymali w ukryciu. W social mediach na palcach jednej ręki można policzyć wspólne kadry. Wydawało się, że z dala od blasku fleszy wiodą szczęśliwe życie. W 2020 roku na świat przyszedł ich synek Bastian.

Potem kupili razem dom i zamieszkali w nim we troje. Latem tego roku jednak wszystko się skończyło. Julia poinformowała o rozstaniu, a Sebastian przyznał się do zdrady. W mediach rozpętała się prawdziwa burza. Chwilę potem wszystko ucichło. Każde z nich zajęło się swoim życiem i łączy ich tylko syn.

Jednak w sobotę Maff zdecydowała się jeszcze raz dać prztyczka w nos wiarołomnemu byłemu partnerowi. Wykorzystała do tego strój na Halloween.

Halloween 2022. Maffashion zaszalała z przebraniem. Dała prztyczka w nos Fabijańskiemu?

W ubiegłym roku Maffashion zaskoczyła wszystkich, wcielając się w rapera Matę. W tym roku postanowiła pozostać w temacie i przeistoczyła się w Quebonafide. Wybór tym bardziej ciekawy, że artysta swego czasu publicznie starł się z byłym partnerem Julii, Sebastianem Fabijańskim. Quebo dał wyraz antypatii w utworze Szubienicapestycydybroń z albumu Romantic Psycho, gdzie rapował:

Słowo sukces sprawia, że chciałby cię zabić każdy. Raperzy rozumiem, ale ku*wa Fabijański […]. Nie mogę się przejmować tym, co gadają błazny.

Inspiracją kostiumu Maffashion był teledysk do piosenki Tamagotchi, który Quebonafide wydał z Taco Hemingway’em cztery lata temu. Utwór stał się wielkim przebojem, a do tej pory wyświetlono go już ponad 107 milionów razy na YouTubie.

No to psikus! #halloween #halloweencostume #halloweencostume #halloween #quebonafide #quebo No to kto za rok?

Pić, jeść, spać ELO!
Pisaliście: „zastanawiam się czy przebijesz MATE z ubiegłego roku”. Nie mi oceniać  Ale dużo frajdy sprawiają mi takie charakteryzację. Poszło konsekwentnie i z tego co już przeczytałam… chyba znowu nikt się nie spodziewał  Dzięki za tyle miłych słów. I do zobaczenia w temacie #halloween za rok! #upsididitagain #halloweenmaffashion #halloween2022 #halloweenmakeup #quebonafide #quebo #tamagotchi PS Udanej imprezy wszystkim życzę. Ja już powrót do domu, spokojnie rodzinnie… jutro trochę ważnych spraw

Jak się można domyślać, pod postem same zachwyty, a Maffashion wyrasta na prawdziwą królową Halloween w Polsce.

 


Maffashion - Halloween 2022

Maffashion - Halloween 2022

Maffashion - Halloween 2022

Maffashion - Halloween 2022

Maffashion - Halloween 2022

Maffashion - Halloween 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×