Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się! Blogerka przekazała cudowne wieści i pokazała pierścionek

Maffashion potwierdza zaręczyny

Maffashion potwierdza zaręczyny

Maffashion potwierdziła, że zaręczyła się z Sebastianem Fabijańskim. W sesji Q&A na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym widać pierścionek.

We wrześniu 2020 Maffashion urodziła swoje pierwsze dziecko. Blogerka doczekała się syna Bastiana, który jest owocem miłości z Sebastianem Fabijańskim. Tworzą parę, która zelektryzowała polskie media. Sam aktor podkreśla, że są z dwóch różnych światów. Fabijański nie przepada za Instagramem i mediami społecznościowymi, z kolei Kuczyńska na ich bazie zbudowała swoją karierę i markę.

Początkowo ukrywali relację, ale kilkukrotnie przyłapani przez paparazzi, przestali udawać, że nic ich nie łączy, Zamieszkali razem i doczekali się syna. Potem pojawiła się informacja, że są zaręczeni. Sami zainteresowani nie skomentowali pogłosek, ale w niedzielę Maff w sesji Q&A na Instagramie potwierdziła, że jest narzeczoną i pokazała zdjęcie z pierścionkiem.

Maffashion potwierdziła zaręczyny z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion pracuje w sieci i jej sukces w dużej mierze zależy od internautów, dlatego jest z nimi w stałym kontakcie. Od czasu do czasu robi sesje pytań i odpowiedzi na Instagramie. To właśnie wówczas w niedzielę, jeden z fanów poprosił Julie o zdjęcie, kiedy jest zaręczona. Blogerka pokazała fotkę z sesji, która powstała kilka miesięcy temu. Udzieliła wówczas wywiadu Fashion Magazine i mówiła, że jest już gotowa na założenie rodziny. A w towarzyszącej mu sesji pokazała pierścionek zaręczynowy, którego wtedy nikt nie zauważył…

Teraz sama zainteresowana potwierdziła, że jest po zaręczynach. Jednak ślubu, póki co, z Sebastianem nie planują, o czym powiedziała naszej reporterce:

Rozmawialiśmy, ale nie planujemy. Nie śpieszy nam się. To jest dla mnie papier i nic nie zmienia w związku. Czasami nawet w czymś przeszkodził.

Zdjęcie z pierścionkiem w naszej galerii.

Maffashion i Sebastian Fabijański – czym się zajmują?

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Zaczynała jako blogerka, przez długi czas była najsłynniejszą przedstawicielką polskiej blogosfery. W 2017 roku została uznana za najbardziej dochodową blogerkę na świecie. Dziś Julię na Instagramie śledzi ponad 1 322 000 internautów.

Sebastian Fabijański jest aktorem, któremu popularność przyniosła rola w wysoko ocenianym przez widzów i krytyków serialu Belfer oraz w filmach Patryka Vegi. Zagrał też w głośnym dziele Xawerego Żuławskiego Mowa Ptaków. Drugą pasją Fabijańskiego jest muzyka, a zwłaszcza polski rap.

Od kilku miesięcy spełniają się także w roli rodziców uroczego Bastiana.


Maffashion potwierdza zaręczyny

Maffashion potwierdza zaręczyny

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×