Maffashion spotkała się z Kendall Jenner i zaliczyła wpadkę najgorszą z możliwych. Oburzona Kardashianka zareagowała od razu

Maffashion

Maffashion

Maffashion spotkała się z Kendall Jenner i zaliczyła wpadkę, którą zapamiętała na lata – podobnie jak reakcję światowej sławy celebrytki. O wszystkim opowiedziała Agnieszce Woźniak-Starak w podcaście Oświeceni hedoniści.

Maffashion jest jedną z tych, które zapoczątkowały karierę internetową w Polsce. W 2009 roku założyła bloga o modzie, na którym prezentowała swoje stylizacje. Stale powiększające się grono odbiorców przyniosło jej popularność, a co za tym idzie, poważne współprace z markami.

Blogerka może poszczycić się wieloma nagrodami – m.in. w kategorii Blogerka roku w plebiscycie Glam Awards.  Z czasem zaczęła wyjeżdżać na największe na świecie Tygodnie Mody, z których relacje publikowała w swoich social mediach. Na jednej z takich imprez spotkało ją coś, co zapamięta na długo. I wcale nie chodzi tylko o spotkanie z projektantem – Oscarem de la Rentą.

Maffashion zaliczyła wpadkę na spotkaniu z Kendall Jenner

Maffashion bardzo dużo podróżuje, głównie w celach służbowych. Do jej obowiązków zalicza się relacjonowanie na Instagramie światowych pokazów mody. Julia w swoim najnowszym wywiadzie dla Oświeconych Hedonistów przytoczyła historię, która przydarzyła jej się na jednym z wyjazdów.

Prowadząca podcast Agnieszka Woźniak-Starak poprosiła ją, żeby podzieliła się doświadczeniem z niefajną osobą:

Czy ktoś był niefajny? No miałam taką sytuację, ale to bardziej mój fuck up. Byłam taka zestresowana i tak w biegu, że poprosiłam o zdjęcie Kylie, a Kylie do mnie mówi: „Nie jestem Kylie, jestem Kendall”. Więc jakby taka sytuacja. Ale zrobiła ze mną to zdjęcie. One są takie wielkie, takie duże są, ja taka mała do nich – tłumaczyła się.

Próbując zmienić już temat, zaczęła opowiadać o swoich spostrzeżeniach względem Kim Kadashian:

Szokiem jest, że Kim Kardashian jest niższa ode mnie. Jest maciupcia, malutka. Ta wielka pupa, która jest soczysta, też jest mała. Chodzi o to, że w jej proporcjach jest, takie wiesz… Na żywo to wszystko inaczej wygląda. Ona jest naprawdę drobną osobą.

Może i tym razem to nie była ta Kardashian, o której myślała Maffashion? Agnieszka postanowiła sprawdzić, czy Julka odróżnia siostry:

Kylie to jest ta, która ma tę Stormi, tę córeczkę, a Kendall to ta, która jest modelką.

Tym razem odgadła bezbłędnie.

Całą rozmowę Woźniak-Starak z Maffashion możecie odsłuchać poniżej.


Maffashion i Kendall Jenner

Maffashion i Kendall Jenner

Maffashion zrobiła zdjęcie z Kendall Jenner

Maffashion zrobiła zdjęcie z Kendall Jenner

Kim Kardashian, Kylie i Kendall Jenner

Kim Kardashian, Kylie i Kendall Jenner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×