Maffashion eksponuje niedoskonałości figury na greckich wakacjach. Skąpe bikini podkreśliło mankamenty

Maffashion

Maffashion

Maffashion pochwaliła się w sieci zdjęciami z gorącego urlopu w Grecji. Wskoczyła w bikini, które wyeksponowało jej niedoskonałości. Jak wygląda jej brzuch po ciąży?

Maffashion ma za sobą bardzo trudny czas. Influencerka niedawno zakończyła bardzo burzliwy związek. W 2019 roku zaczęła spotykać się z Sebastianem Fabijańskim. Para starała się trzymać swoją relację z dala od mediów. Nie pojawiali się razem na branżowych imprezach i nie pozowali na ściankach. Szybko zdecydowali się jednak na powiększenie rodziny. Już w 2020 roku zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich synek Bastian. Chłopiec w tym roku będzie świętował drugie urodziny.

Niestety kilka tygodni temu Julia i Sebastian definitywnie się rozstali. Wszystko przez zdrady, do których publicznie przyznał się aktor i za co przeprosił swoją partnerkę w czasie szczerego wywiadu.

Natomiast nie byłem fair wobec Julki. Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz, że nie byłem fair i bardzo mi jest z tego powodu przykro i wstyd. Nie chce tutaj świrować na jakiegoś lowelasa, bo ja nigdy nie robiłem takich rzeczy, ja nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj jakoś zwariowałem po prostu. Bardzo przepraszam z tego tytułu i tutaj przepraszam publicznie Julię za to, że takie rzeczy się działy. Nie boję się prawdy na swój temat. Nie chcę też tego kisić w sobie – wyznał odważnie w rozmowie z Pudelkiem.

Maffashion pokazała rozciągniętą skórę na brzuchu w skąpym bikini

Maffashion i Sebastian po rozstaniu natychmiast zaczęli układać codzienność na nowo. Aktor, aby definitywnie rozliczyć się z przeszłością, oddał nawet pierścionek zaręczynowy, który wcześniej podarował Julii. Obydwoje na jakiś czas zniknęli też z social mediów. Podczas gdy Fabijański przestał zajmować się Instagramem, to jego była partnerka ku uciesze fanów, znowu jest bardzo aktywna w sieci.

Po trudnych przejściach i medialnej burzy, która towarzyszyła jej rozstaniu z Sebastianem, Kuczyńska postanowiła wyjechać na wakacje. W tym roku wybrała Grecję, gdzie nie brakuje słońca i pięknych widoków. Już o poranku pochwaliła się zdjęciami, na których widzimy, jak zasiadła do śniadania w bikini.

Dzień dobry – napisała.

Julia pochwaliła się smukłą figurą w stroju kąpielowym, ale nie miała zamiaru ukrywać niedoskonałości. Na jednym z kadrów pokazała nawet zbliżenie swojej rozciągniętej skóry na brzuchu. Te fotografie spotkały się z uznaniem jej fanek.

  • Ta prawdziwość – brzuch przepiękne!
  • Tak wygląda piękne ciało które dało życie małej istocie. Pięknie.
  • Super, za naturalność. Każde ciało jest piękne.
  • Masz zaj**isty brzuszek. Dzięki tobie nabieram pewności siebie !

Trzeba przyznać, że influencerka po ciąży nie ma żadnych problemów z zaakceptowaniem tego, jak zmieniło się jej ciało, a taką postawą dodaje pewności siebie innym młodym mamom. Brawa dla niej. Niewiele gwiazd ma tyle odwagi.


Maffashion w Grecji

Maffashion w Grecji

Maffashion w Grecji

Maffashion w Grecji

Maffashion w Grecji

Maffashion w Grecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×