Szukaj

Maffashion pokazała niezły bałagan. Jej salon już nie wygląda jak z katalogu

Maffashion - kolekcja dla dzieci

Maffashion - kolekcja dla dzieci

Maffashion od niedawna jest świeżo upieczoną mamą. Blogerka i właścicielka firmy odzieżowej pokazała, jak teraz wygląda jej codzienność. Ma w salonie niezły bałagan.

Maffashion od zeszłego roku tworzy bardzo udaną parę z Sebastianem Fabijańskim. Na samym początku zakochani unikali komentowania swojego związku. Wszystko trzymali w tajemnicy i udzielali jedynie lakonicznych wypowiedzi na temat tego, co ich łączy. Z biegiem czasu przestali jednak ukrywać swoją relację i zaczęli zdradzać coraz więcej szczegółów ze wspólnego życia. Już latem zaczęły pojawiać się doniesienia na temat ciąży blogerki.

Przyszła mama dopiero pod koniec ciąży potwierdziła to, czego wszyscy spodziewali się już od dawna. Na jej profilu pojawiła się piękna ciążowa sesja. Zaprezentowała w niej sporych rozmiarów krągłości. Kilka dni później urodziła syna. Pierwsze zdjęcie noworodka opublikował Fabijański. Chłopiec otrzymał bardzo oryginalne imię – Bastian. Zdecydowanie jest on oczkiem w głowie swoich rodziców. Po jego narodzinach regularnie publikują oni relacje z uroczym bobaskiem.

Maffashion pokazała bałagan w salonie

Julia świetnie odnalazła się w macierzyństwie i chociaż po jej social mediach widać, że powoli zaczyna wracać już do pracy, to nadal większość czasu spędza z synkiem. Nie szczędzi fanom relacji, na których możemy podziwiać uroczego chłopca. Maff jest perfekcjonistką w każdym calu. Na dodawanych przez nią postach ze stylizacjami wszystko jest dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Zawsze dba o modne detale i piękne tło. Okazuje się jednak, że życie nie jest tak wyidealizowane jak social media, a sama zainteresowania nie boi się tego pokazywać światu.

Julia już kilka dni po porodzie pokazała swoje ciało w pełnej okazałości. Nie był to dla niej temat tabu. Dzisiaj na jej profilu pojawiła się kolejna relacja, na której widzimy, jak wygląda jej codzienność. Jest ubrana w ciepły kombinezon, obok niej na kanapie w leżaczku odpoczywa Bastian, a dookoła panuje niezły bałagan. Na kanapie porozrzucane są ubrania, a na stoliku leży mnóstwo rzeczy. Minimalistyczny salon nieco się przez to zagracił. Przy okazji widać, że sofa w grafitowym kolorze i sporych rozmiarów stolik potrafią pomieścić całkiem sporo rzeczy.

Maffashion zdjęcia z domowego zacisza opatrzyła hasztagiem, z którego wynika, że właśnie tak wygląda jej prawdziwe życie od kiedy została mamą.


Maffashion pokazała bałagan w salonie

Maffashion pokazała bałagan w salonie

Maffashion z Bastianem

Maffashion z Bastianem

Maffashion - brzuch 10 dni po porodzie

Maffashion - brzuch 10 dni po porodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×