Maffashion poinformowała o ciąży. Przyszła mama ma pięknie zaokrąglony brzuszek. Internauci ruszyli z gratulacjami

Maffashion

Maffashion

Maffashion w nowym poście na Instagramie poinformowała o ciąży. Pokazała zdjęcia, na których widać, że przyszła mama ma pięknie zaokrąglony brzuszek. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Maffashion udowadnia, że macierzyństwo i praca mogą iść ze sobą w parze. W 2020 roku powitała na świecie Bastiana, który jest owocem miłości jej i Sebastiana Fabijańskiego. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że na co dzień korzysta z pomocy opiekunki. Dzięki jej wsparciu może kontynuować karierę:

Byłam przygotowana na to, że nawet i na rok czasu zniknę może z przestrzeni internetowej. Nie będę tak dużo się udzielała, nie będę pracowała. Brałam to pod uwagę. Bo wiadomo – macierzyństwo, poród. Różnie to bywa. Na szczęście mam opiekunkę, mam opiekę do dziecka. Często mi ta opiekunka pomaga i mogę przez to pracować.

Blogerka w tej samej rozmowie zdradziła, że marzy o kolejnych dzieciach:

Chciałabym mieć więcej dzieci, ale na chwile obecną z obecnym rządem nie wiem. Nie mówię nie.

Maffashion ogłosiła szczęśliwe wieści. Mary Komasa jest w ciąży

Maffashion aktywnie działa w social mediach. We wtorkowy poranek poinformowała, że wybrała się na event zorganizowany z okazji premiery teledysku piosenki Pull me Up. Na tę okazję wybrała bardzo stylowy, jasny komplet, który połączyła z zielonymi butami na obcasie.

Przy okazji podzieliła się szczęśliwymi wieściami i ogłosiła, że piosenkarka, która wykonuje wspomniany kawałek, Mary Komasa jest w ciąży. Blogerka pochwaliła się kilkoma zdjęciami — na jednym z nich głaszcze pięknie zaokrąglony brzuszek przyszłej mamy.

Wczoraj odbyła się oficjalna premiera klipu szalenie zdolnej i prześwietnej jako człowiek @marykomasa. „Pull me Up” to zmysłowy numer o miłości, który już możecie sprawdzić na youtube! Mary raz jeszcze szalenie gratuluje, podwójnie! PS żałuje, ze nie mam lepszych zdjęć hehe // @kmag_magazine gratuluje nowej, świetnej siedziby!

Internauci w komentarzach składają przyszłej mamie gratulacje.

Kim jest Mary Komasa?

Mary Komasa jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów oraz instrumentalistką. W przeszłości pracowała jako modelka. Parę lat temu wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Antoni Komasa-Łazarkiewicz. Mężczyzna jest synem pary reżyserów, Magdaleny i Piotra Łazarkiewiczów, a także siostrzeńcem Agnieszki Holland.


Maffashion poinformowała o ciąży Mary Komasy

Maffashion poinformowała o ciąży Mary Komasy

Maffashion na evencie

Maffashion na evencie

Maffashion poinformowała o ciąży Mary Komasy

Maffashion poinformowała o ciąży Mary Komasy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×