Maffashion ma nowego chłopaka?

Maffashion jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych. Julia Kuczyńska chętnie fotografuje się nie tylko ze znanymi osobami, ale też fanami i przyjaciółmi. W ostatnim czasie często wrzuca na Instagram zdjęcia, na którym jest z kolegami. Kiedy opublikowała zdjęcie z wyjazdu do  Berlina na tydzień mody, portale plotkarskie zaczęłī się zastanawiać, czy to nie jej nowy chłopak?

Jeden z portali nawet „odkrył” kim jest – według nich to znajomy fryzjer, który raczej woli się wiązać z panami, niż kobietami :))) Tak nas to ubawiło, że musieliśmy o tym napisać :))) Bo na zdjęciu z Julią jest Mikołaj Komar, założyciel i redaktor naczelny magazynu KMag – postać powszechnie znana w środowisku dziennikarsko-showbiznesowym i wpływowa. Często jako pierwszy wyłapuje i lansuje trendy i nowe nazwiska na salonach.

Mikołaj Komar już dwa lata temu, zresztą jako pierwszy, umieścił Maffashion na okładce swojego magazynu, kiedy jeszcze niewiele osób rozumiało o co w ogóle chodzi z blogerkami modowymi i czym one się właściwie zajmują. Od tego czasu Julia i Mikołaj się przyjaźnią.

Serdecznie pozdrawiamy! I Julię i Mikołaja. A jeśli faktycznie są razem? Tym bardziej, takich par w show-biznesie nigdy za wiele!

1


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×