Szukaj

Maffashion wróciła do pracy 2 tygodnie po porodzie i zafundowała sobie nową fryzurę

Maffashion

Maffashion

Maffashion zdecydowała się na bardzo szybki powrót do pracy. Młoda mama pochwaliła się zdjęciami z planu nowej kampanii. Uwagę zwraca jej nowa fryzura.

Maffashion w tym roku dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Blogerka przez bardzo długi czas nie informowała o swojej ciąży. Kilka tygodni temu w sieci pojawiły się doniesienia o tym, że Julia i Sebastian Fabijański spodziewają się dziecka. Przyszli rodzice przez bardzo długi czas zgodnie milczeli i nie udzielali żadnych oficjalnych komentarzy. Zaledwie kilka dni przed porodem potwierdzili to, czego wszyscy domyślali się już od dawna. Na ich profilach społecznościowych pojawiły się przepiękne kadry z brzuszkowej sesji.

Kiedy kolorowa prasa cały czas komentowała zdjęcia ciążowych krągłości gwiazdy, to po raz kolejny zaskoczyła ona wszystkich swoich fanów. W social mediach opublikowała zdjęcia noworodka. Chociaż Julia skrzętnie ukrywała przebieg swojej ciąży, to od momentu porodu nie ma już wielu tajemnic przed swoimi obserwatorami. Chętnie pokazuje w social mediach nie tylko swojego synka, ale także to jak zmieniło się jej życie i ciało. Nie miała nawet oporów przed tym, by pokazać swój brzuch zaledwie kilka dni po wyjściu z porodówki. To wszystko spotyka się z bardzo ciepłym odzewem ze strony jej sympatyków.

Maffashion pokazała zdjęcia po metamorfozie

Syn Maff i Sebastiana Fabijańskiego pojawił się na świecie zaledwie dwa tygodnie temu, a jego mama już zdecydowała się na powrót do pracy. Julia przez całą ciążę nie zwalniała tempa. Do samego końca pracowała nad rozwojem swojej marki modowej, ale także uczestniczyła w innych przedsięwzięciach. Krótko po urodzenia syna wzięła udział w kolejnym projekcie.

Świeżo upieczona mama zdjęciami z planu pochwaliła się na swoim Instagramie. Maffashion zdecydowała się na sporą metamorfozę jeżeli chodzi o jej fryzurę. Kilka miesięcy temu gwiazda ścięła swoje długie włosy. Na potrzeby sesji zdecydowała się je ponownie przedłużyć i nieco odświeżyć kolor. Jej pasma są od nasady o kilka tonów ciemniejsze, a rozjaśnione końcówki mają ciepły pudrowy odcień. Młoda mama w nowej fryzurze i różowej kreacji z bufiastymi rękawami wygląda zjawiskowo.

#backstage Po dwóch tygodniach, powrót na plan. Nowa kampania. Wkrótce.

Pod zdjęciami influencerki pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy.

  • Wyglądasz zjawiskowo!
  • Przepiękna.
  • Z wiekiem jesteś coraz piękniejsza i widać po buzi, ze wracasz do siebie po ciąży. Pięknie, kobieco, zmysłowo.
  • Pasuje Ci taka długość włosów.
  • Świetny kolor włosów!

My również jesteśmy zdania, że świeżo upieczonej mamie w nowej fryzurze jest bardzo do twarzy.


Maffashion w nowej fryzurze

Maffashion w nowej fryzurze

Maffashion w nowej fryzurze

Maffashion w nowej fryzurze

Maffashion w nowej fryzurze

Maffashion w nowej fryzurze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×