Szukaj

Maffashion nie jest już krótkowłosą blondynką! Po odważnej metamorfozie wygląda jak na początku kariery

Maffashion przeszła odważną metamorfozę, czym pochwaliła się na Instagramie. Nie tylko przedłużyła włosy, ale także wróciła do naturalnego koloru. Jak wygląda?

Maffashion w nowych włosach

Maffashion jest jedną z popularniejszych blogerek, która cieszy się sporą popularnością w sieci. Przez lata swojej aktywności zgromadziła sporą grupę fanów, która obserwuje jej zawodowe dokonania. Nie jest tajemnicą, że z gwiazdą współpracują topowe marki, a ona sama wzięła udział w wielu komercyjnych projektach.

Propozycje współpracy padają też od producentów popularnych programów rozrywkowych. Maffashion konsekwentnie je odrzuca, bo jak tłumaczyła w rozmowie z Jastrząb Post, nie ma czasu, by zaangażować się w nie w pełni:

Wiem ile trzeba poświęcić swojego czasu i z czego trzeba zrezygnować, a ja jestem związana z wieloma projektami i mam tyle tego zaplanowanego, że nie mogłabym tego robić w 100%. A ja lubię się przyłożyć, poświęcić i zrobić to na całego.

Maffashion zmieniła kolor i długość włosów. Jak wygląda?

Blogerka w pełni poświęca się za to swoim mediom społecznościowym, gdzie śledzą ją miliony obserwatorów. By być z nimi w stałym kontakcie, Maff regularnie publikuje nowe posty.

Tak jak ostatnio, gdy udostępniła na Instagramie zdjęcie w nowych włosach. Nie tylko zdecydowała się je nieco przedłużyć, ale także zmienić ich kolor, wracając do naturalnego odcienia.

O powodach swojej decyzji opowiedziała w opisie pod zdjęciem. Zdradziła, że chociaż lubiła krótkie włosy, ich długość dawała małe pole do popisu jeśli chodzi o fryzury:

Moje włosy często przechodzą zmiany, są ciągle stylizowane i czesane do sesji etc. Jeśli chodzi o poprzednia, max krótka fryzurę, dobrze się w niej czułam! Super, ze Wam się podobała! Jednak, króciutkie włosy dają małe pole do popisu w kwestii uczesania, a ja zwyczajnie lubię kombinować – podkreślała gwiazda.

Maffashion zmieniła kolor i długość włosów

Maffashion zmieniła kolor i długość włosów

Metamorfozą gwiazdy były zachwycone internautki, które w komentarzach nie szczędziły komplementów pod jej adresem:

  • Wyglądasz mega świeżo.
  • Uwielbiałam Cię w ciemniejszych włosach, więc uważam, że świetna zmiana.
  • Genialnie, Twoje naturalne włosy są przecudownie. Zgadzam się w kwestii długości, im dłuższe tym można więcej wykombinować

Trudno nie zgodzić się z wpisami internautów. Zmiana zdecydowanie na plus.

Zobacz także: Maffashion komentuje związek z Sebastianem Fabijańskim. Zdobyła się na szczere wyznanie [WIDEO]


Maffashion zmieniła kolor włosów

Maffashion zmieniła kolor włosów

Maffashion zmieniła kolor i długość włosów

Maffashion zmieniła kolor i długość włosów

Maffashion przeszła odważną metamorfozę

Maffashion przeszła odważną metamorfozę

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×