Szukaj

Maffashion pokazała odważne zdjęcia w bieliźnie i bez retuszu. Fani są zachwyceni: „Brawo za promowanie naturalnego piękna”

Maffashion

Maffashion

Maffashion na Instagramie pochwaliła się zdjęciami, na których pozuje w bieliźnie. Jak wygląda pięć miesięcy po porodzie? Internautki są pod wrażeniem.

Maffashion od wielu lat prężnie działa w sieci. W 2009 roku założyła blog internetowy poświęcony modzie, który z każdym rokiem zyskiwał czytelników. Cztery lata później zagościła na okładce magazynu KMAG, a także została polską ambasadorką marki Gatta. Niedawno ruszyła z marką odzieżową Eppram, która zdobywa popularność na całym świecie. Dowodem może być fakt, że ubrania z metką wspomnianej firmy w swoich szafach ma m.in. Kourtney Kardashian i jej przyjaciółka.

Od września Maff łączy karierę z wychowywaniem synka i pokazuje, że te dwa aspekty mogą iść ze sobą w parze. Razem z Sebastianem Fabijańskim powitali na świecie Bastiana. Uroczy malec raz na jakiś czas pojawia się w social mediach znanej mamy. Każdy post, w którym się pojawia, jest rozczulający.

Maffashion w bieliźnie. Tak wygląda pięć miesięcy po porodzie

Maffashion stara się być aktywna na Instagramie. Niedawno właśnie tam pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej, w której brała udział. Blogerka miała na sobie czarny komplet bielizny w drobne serca. Składał się on z gorsetowej góry, a także zabudowanych majtek z wyższym stanem.

Chociaż Maff zaledwie pięć miesięcy temu została mamą, prezentuje się rewelacyjnie. Gwiazda w opisie zachęcała do zakupów i wybrania nowej kolekcji stworzonej specjalnie na walentynki.

Internauci w komentarzach komplementują wygląd mamy Bastiana, a także dziękują za to, że nie zdecydowała się wyretuszować zdjęć:

  • Wow, super się ogląda takie naturalne zdjęcia bez retuszu. O wiele bardziej zachęcają mnie do zakupu niż wygładzone, wyszczuplone ciała w Photoshopie.
  • Super, że nie zakłamujesz tego jak ciało wygląda po ciąży u przeciętnej 30-latki, ja też raczej szybko wróciłam do formy, ale to nie znaczy, że ciało jest perfekcyjne jak wcześniej, fajnie, że nie ma tu ani odrobiny iluzji.
  • Brawo i wielki szacun dziewczyno za promowanie prawdziwego i naturalnego piękna.

Trzeba przyznać, że Maffashion wygląda znakomicie.


Maffashion w kampanii marki bielizny

Maffashion w kampanii marki bielizny

Maffashion w kampanii marki bielizny

Maffashion w kampanii marki bielizny

Maffashion w kampanii marki bielizny

Maffashion w kampanii marki bielizny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×