Szukaj

Maffashion i Sebastian Fabijański w mig sprzedali swój penthouse ociekający luksusem. Od razu kupili nowy dom. Jest tylko jedno „ale”

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Niedawno w Internecie pojawiła się informacja o sprzedaży mieszkania Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Lokal dostępny był tylko chwilę, gdyż już ma nowego właściciela. Parę czeka przeprowadzka do rezydencji, jednak muszą z nią trochę poczekać.

Maffashion i Sebastian Fabijański są w udanym związku od ponad roku. W tym czasie zdążyli ze sobą zamieszkać i doczekali się wspólnego dziecka. Choć najpierw swoją bliską relację ukrywali przed mediami, to ostatecznie przestali mieć opory z ujawnieniem tego, że są zakochani. Jednak mimo tego, ciąża blogerki była niemałym zaskoczeniem dla jej fanów oraz otoczenia.

Choć plotki na ten temat zaczęły się już dość dawno, to jednak żadne z przyszłych rodziców nie komentowało tego faktu. Przyszłą mamą kierowały różne pobudki. Między innymi fakt, iż wolała przeżyć tę ciążę w spokoju i z daleka od medialnego szumu. Nie chciała oglądać wszędzie swoich zdjęć z brzuchem, tak jak to było w przypadku Małgorzaty Rozenek.

Ich synek Bastian pojawił się na świecie niespełna miesiąc temu. Cała trójka mieszkała dotąd w penthousie na Wilanowie. Jednak zdecydowali się zmienić miejsce zamieszkania i swój apartament wystawili na sprzedaż za kwotę 3 milionów złotych. Oferta ta, choć dość droga, szybko znalazła zainteresowanego. Według najnowszych doniesień Faktu jest już nieaktualna.

Maffashion i Sebastian Fabijański sprzedali apartament

W najnowszym wydaniu tabloidu możemy przeczytać, że mieszkanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego ma już nowego właściciela.

Mieszkanie zostało sprzedane – zdradziła Faktowi Julia.

Młodzi rodzice dokonali już nowej inwestycji. Za podobną cenę kupili dom pod Warszawą, jednak nie mogą się do niego jeszcze przeprowadzić.

Dom jest wciąż w budowie – dodała w rozmowie Maffashion.

To właśnie dlatego para będzie musiała na jakiś czas przeprowadzić się do mieszkania tymczasowego. Tymczasem Sebastian osobiście pilnuje wszystkich prac na budowie, chce mieć pewność, że remont nie będzie się przeciągał.


Maffashion kupiła dom

Maffashion kupiła dom

Maffashion kupiła dom

Maffashion kupiła dom

Maffashion kupiła dom

Maffashion kupiła dom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×